Споделена история от Други

На път сам да остана на улицата, дайте съвет
Оказа се че всичкия имот които имам (2 апартамента и къща) е преписан на името на друг човек, няма да давам подробности кое. Незнам какво да правя много съм зле по тея въпроси съдилища и тем подобни. Историята ми не е за говорене просто! Много ви моля да ми дадете съвет, няма към кой друг да се обърна! Неискам да съм на улицата, а под наем никога до сега не съм била. Помощ! ! !

Коментари

1.   Може би Националното бюро за правна помощ, Хелзински комитет или друга организация-ще ти помогнат

2.   Продължение от коментара ми №1
попаднах на
nadejda.duh-i-istina.net
и
podariavam.com
ако някой друг намери подобни сайтове-да ни пише.

3.   според мен ако гледаш шоуто ,,Господари на ефира" можеш да се обърнеш към тях!ето ти сайт http://www.gospodari.com/signal

4.   ами дай повече инфо де то така не става

5.   Уточни, какво значи приписан. Родителите ти живи ли са? При всички случаи имаш право на запазена част като пряк наследник.

6.   Просто всичко което имам се оказа преписано на името на друг човек, и сега незнам какво да правя!

7.   Ако ти си собственика и нотариалния акт е на твое име, не може" да се окаже прехвърлено на друг човек" в един момент. Няма как да стане. Ето аз сега имам апартамент. Мой, на мое име. Как" в един момент ще се окаже прехвърлен"? Ако си съсобственик с други хора пак не може да се" прехвърля" нищо без твоето съгласие. Нещо не казваш, трябва да кажеш какви са нещата, ако искаш да ти помогнат хората.

8.   Единия от родителите ми, води всичкия имот на името на брад си. от страна на другия родител нямам имот. какво да правя?

9.   Значи, до тук нищо смислено не беше обяснено. Какво значи води - прехвърлен ли е имота, ако да - как - чрез продажба, дарение или просто направено завещание. Родителите живи ли са? Този имот - единият родител имал ли е изобщо нот. акт за него на свое име или това са наследствени бакии, които се точат неоправени от поколения и де факто имотити се водя на пра-пра- дядо, чичо, стринко и т. н.
Дай някакъв смислен отговор и обяснение за да разберем за какво иде реч и да предложим адекватна помощ.

10.   Най-добре се посъветвай с адвокат по недвижими имоти.

11.   потърси Господарите, не се завирай в миша дупка и ПОТЪРСИ ВЕДНАГА АДВОКАТ, търси в нета добри адвокати в града си, успех!

М.

12.   Номер 9 прехвърлен е просто на негово име, и половината пари са на брад му от имота