Споделена история от Други

Не мога да гледам клипове във vbox7
Здравейте, имам проблем, който не мога да реша. Не мога да гледам клипове във vbox7. Излиза ми снеговалеж, когато трябва да е заредил клипа. Преди време имах същия проблем, писах на модераторите, а те ми отговориха, че трябва да имам кодек H 264. Тогава се оправих само с инсталиране на Гугъл Хром и гледане през него. Сега обаче и с този браузър не мога да гледам. Намерих въпросния кодек, инсталирах го - и пак не става... В ютуб мога да гледам и нямам проблем.

Коментари

1.   Опитай да смениш браузара.. а колкото до vbox7 беше много хубав сайт но много тъп стана . Но по-темата смени браузара ако не стане, опитай други методи не се притеснявай.

Бял ангел

2.   Мен ако ме питаш не ти и трябва да гледаш клипове от тоя глупав продажнически сайт. Там останаха шлаката на интернет пространството, гледат само неграмотни тийнове.

3.   По- добре гледай клипове от youtube! Преди vbox7 беше страхотен, развлекателен сайт с много развиващи се ъплоудъри от най- различни категории, но откакто нова тв му закупиха правата стана една грозна пародия с малоумни ъпдейти, подновявания и селски клипове, които са монетизирани и бъкат от реклами. Спряха поддръжката на този сайт в Мозила и оттогава и аз спрях да го гледам и не сгреших - развива се само към по- лошо и по- лошо, най- голямата селяндурщина е събрана в този сайт. Откажи се от това недоразумение!

4.   По-добре използвай Ютюб, вибокс вече не струва.

5.   И аз смятам, че vbox стана меко казано недомислен сайт. Само им виж дизайна. Пускаш си примерно филм част 1 и никъде не ти излиза част 2. А трябва всяка част да си я търсиш отделно. Отдолу под клипа ти излизат предложения, които нито имат нещо общо с гледаното, нито пък можеш ясно да ги видиш, защото се показва само половината на първия ред и няма никакъв начин да видиш повече пространство. Дори когато срколваш надолу продължава да ти показва само по половин ред. Изключетелно неудобен. Отделно ми се е случвало да ми трият коментари без причина, просто защото не им харесва мнението ми. Нищо смислено не остава в него и не знам кой изобщо още влиза там. Иначе напреди си по-добър и тубата, но го опрапастиха много яко.

6.   Аз леко ще се отклоня от темата, но дано ми одобрят коментара модераторите.

Vbox7 преди беше в пъти по як от Ютуб. И под по як се има напредвид по красив и стилен дизайн т.е. интерфейс, самия вбокс7 можеше да гледаш клипове без спичане и чакане да ти зареди, а сега...

Ся аз като река да гледам клип ми спича дори забива. Интерфейса е ужасно зле и буквално няма нищо общо с стария вбокс7. Пълен шит е сайта вече.

Аз вече от 2 години може би ще те излъжа ползвам Ютуб. Адски съм доволен, че поддържа и формати Ultra HD 4K и интерфейса е подобрен и стилен. Всичко , което ти трябва.

8.   youtube винаги си е бил и продължава да си е най - якият сайт за видео споделяне.
vbox7 преди беше окей, но откакто го взеха от нтв и го направиха някак смотан. А сега с тази нова визия си е направо насран.
Старите телевизионери трябва да си стоят в телевизията, там да си се пенсионират. Колкото са успели да се налапат - толкова ще им е. Нека оставят интеренет на нас по - новите поколения, които реално схващаме как функционира.

9.   От авторката
Във вбокс7 гледам само "Не така брат". За това ми трябва.

18.   Като си спомня за стария Vbox7, просто изтръпвам целия... Като малък там качвах много, а колко съм се борил за значката "UPD" - останаха ми само две чертички до края. Сайта беше много ама много добър, популярен, активен - каквото се сетиш. Откакто NOVA го купиха прецакаха абсолютно всичко, а най-вече дизайна и това, че останаха само "партньорските канали" - няма ги вече старите канали, които качвахме видеа от различни категории и които развихме сайта..

19.   Аз ги имам всички възможни значки, които могат да се спечелят, без да са ти дадени от админ, но каква файда, като те вече дори не са видими. Не трябваше да продават сайта, имаше много голям потенциал.