Споделена история от Други

От кой сайт да си поръчам Айфон?
Началото на ноември имам рожден ден и искам да си купя Айфон 7, гледах предложенията в теленор и мтел, но там няма цвета който искам. В различните сайтове цените са между 1100 и 1300. Може ли да ми дадете мнение за сайтове като, , Елит Мобил", , Skyfon", , , Nov Telefon", , , Get. bg" - там цените са хубави, но ме е страх да не се развали нещо по телефона и после да не става за нищо, все пак са много пари това.

Коментари

1.   Skyfon. Няма да съжаляваш аз имам iphone7 rose gold от там и качеството е уникално. От други не съм пробвала.

3.   Ще те съветам нещо, защото аз имам Айфон 8 плюс и го купих в Англия за 950 паунда. Това, което искам да кажа е, че трябва да идеш в магазин и директно да си го купиш на място. Може и в кеш без абонаментен план. Не разчитай на сайтове защото вместо айфон, ще получиш два чифта чорапи, дори не се знае дали са ползвани. Иди в Теленор и си го закупи от там. :)

4.   Имам мнение от Elitmobile. Хората са точни както и телефоните са добри и на една преемлива цена. Вземай от тях няма да съжеляваш!

5.   Вземи си някой хубав телефон, айфона е толкова бъгната система, толкова уязвимости..

6.   Технополис

7.   първо - айфоните имат гаранция към епъл, която е една година и да се развали поне си сигурен/на, че 1 година си покрит. От изброените сайтове бях купувал от елит мобил и останах доволен от телефона - работи без проблеми 2 години, след това беше заменен с по-нов. От друга страна това е техника - няма сигурно, тъй като се произвежда от големи количества и така се повишава шанса за брак, но както казах - епъл си имат собствена гаранция, която се различава от всички други производители и за най-малкото СМЕНЯТ, да сменят устройството, а не само да го отремонтират. Отделно ще имаш и 2 години към елита, но там нямам мнение, тъй като за тези 2 години не ми се беше налагало да използвам гаранционните им услуги.

8.   В теленор и мтел можеш да си поръчаш в цвят по твой избор.

9.   Аз бих си купил от eMAG. От другите сайтове може да изискват ти да си поемеш разходите за доставка при сервизно обслужване, ако не си от София. За сайтовете които си изброил, нямам мнение, но не бих си купил от друг освен официален reseller, като Теленор или пък iStyle.

11.   Поръчай си от Emag. Най-сигурно е.

14.   Вземи си от официален представител на Епъл в България. Такива са:
iStyle, Техномаркет и Технополис. За да ти е мирно на главата и да нямаш проблеми с гаранцията ако нещо случайно му стане. Не се занимавай с тия измислени сайтове. Да- по-скъпи са от официалните представители, но това е защото те са оторизирани реселъри и работят с ОТОРИЗИРАНИ сервизи на епъл, а тия сайтчета и борси като брос и ситител вкарват телефоните нелегално ( не плащат ддс за тях) и работят с техни си сервизи, и при по-сериозна повреда има вероятност да ти откажат ремонт.

17.   Много добре знаеш че най-добре е да закупиш продукта дитектно и лично от магазина където физически можеш да обараш и тестваш преди да закупиш.

Но ако по природа несъзнателно обичаш да се самопрецакваш тогава можеш спокойно да закупиш телефона онлайн от предпочитан от теб сайт, изброените от теб са достоверни.