Споделена история от Други

Скок с бънджи
Аз вече скачах с парашут от Ихтиман и бях на рафтинг по река Струма. Сега се чудя дали да не скоча с бънджи, но някъде четох, че може да ме заболи тялото при падането или да ми се отлепи ретината, така ли е? Напълно здрава съм с тялото. На 21 години съм. Мисля, че ще е по-яко от парашут, защото ще съм сама и ще усетя повече бързина надоло. Мен даже рафтинга ме изкефи повече от парашута. Ако скачам ще е от Витиня ако го отворят някога, защото от там е най-високо 120 метра. Една приятелка скоро скача от Клисура и каза, че не я е боляло нищо. Ако боли много ли ще е, защото аз от едно ощипване пищя.

Коментари

1.   Здрасти, първо рафтингът не е кой знае какво. Ние бяхме това лято с доведената ми дъщеря, която е на твоите години на почивка в чужбина и тя прави бънджи, а отделно после с баща си скай дайвинг (това е скок с парашут с инструктор). Тя 2-3 пъти е скачала с бънджито и ѝ е харесало много. Плати само 1 път и се уговори, че ако я снимат за реклама ще може без пари да скача доста пъти, така че питай и ти - тя скача още с пилешки костюм. Хубаво и младо момиче може така доста добре да си изпроси многократно скачане без пари. Ако е толкова болезнено и лошо, доведената ми дъщеря нямаше да скача многократно. Никой не е прост да прави нещо, което не доставя удоволствие. При парашута обаче тя твърди, че е по-хубаво усещането и ѝ хареса повече. Направи и двете като искаш. Успех

2.   Глупости на търкалета... За пръв път скочих на 42. Нито ме заболя тялото, нито ми се отлепи ретината.
Преживяването е страхотно, но е много кратко. Освен ако човек не се е научил да разтяга времето чрез психиката си.
Ако по инерция се опасяваш, че можеш да се изпуснеш в гащите - и това не е вярно. По-скоро се получава ефект на свиване и всмукване :)