Споделена история от Други

Актова фотография?!
Здравейте. Мой много добър приятел, на който мога да имам доверие има връзки в чужбина с агенция за модели. Каза ми да му пратя няколко мои снимки необработени, и да видим какво ще стане. Аз лично харесвам актовата фотография макар че не смятам все още да му пращам снимка на тялото ми голо. Въпроса ми е, някой да знае нещо относно този тип фотография.. мнения и опити ще са ми от полза и моля без хейт :))) на 22 години съм.

Коментари

1.   Виж, бъди малко по-малко наивна. Този човек или иска голи снимки твои за себе си, или ще ти търси работа не в актовата фотография, а в бизнеса за възрастни - порното демек. Имат непрекъснато нужда от хубавки младички момичета от Източна Европа като теб. Особено в Германия пак се е възродил този бизнес, но и Франция, Испания и Италия си имат производство.
Ако толкова искаш да се снимаш гола поне го прави професионално - контактирай Плейбой и ако ставаш, хората ще ти кажат. Ако ли не - пак ще ти кажат, но поне няма да свършиш като част от генг бенг или нещо такова.

2.   Съгласна с 1. Само да допълня, че може освен това да я лансира и за проститутка.

3.   Да, и на мен ми е нещо съмнителна цялата тая работа...
Не приемай, щото най-вероятно ще си изпатиш и да не казвам как ще завършиш и къде...

4.   К'во й пука за к'во я лансира. Коя свястна жена ще се праща гола на който й падне. Аз ако разбера, че гаджето ми е правило такива глупости директно я пращам у лево. Га ти к... ка.

5.   От такива "добри приятели", най-много трябва да се пази човек. Ако искаш да се занимаваш с актова фотография, намери някой с който да имаш чисто професионални отношения и е по-малко вероятно да те убеди в някакви неща само защото сте "добри приятели". Ако пък порнографията и проституцията не са ти отблъскващи, довери се на приятеля си. Факт е обаче че хората се доказват с действия, не с думи. Ако досега не е имал възможност да се възползва от теб, доверието ти изобщо не е оправдано. Предполагам това представлява 'хейт' в твоите очи и вече си решила с какво искаш да се занимаваш. Все пак имай едно наум, защото наивността не прощава.

6.   И аз съм съгласна с номер1. Ето какво ти предлагам да направиш:
Виж https://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=AUTHORS
скролни надолу и погледни в ляво колонката, където са изброени категориите снимки. Виж там има секция 'Голо тяло' - кликни на нея и просто си харесай някой фотограф (или фотографка ;)), който има супер много гласувания и добри коментари. Пиши му лично съобщение в сайта и се разберете.

7.   От авторката. Не съм тръгнала да ставам проститутка или да навлизам във порнографията! Харесва ми този макар и странен вид фотография. Не искам да се снимам чисто гола или да си показвам прелестите съвсем очевадно. Но и в България забелязвам този вид фотография. Това значи, че една жена е к**ва ли? Да не мислите, че аз не се страхувам, че той може да има и задни мисли...

8.   Авторке няма защо да се страхуваш - той със 100% сигурност има задни мисли. Ако имаше сериозни намерения нямаше да ти излиза с номера "да видим какво ще стане", а директно щеше да излезе с предложение и т. н. Снимки за агенция на модели, няма нужда да са голи, така че може да му дадеш нормални. Ако пък настоява за друго - бий си отбой веднага и шмекера да си гледа работата. Освен ако не държиш да си наивница на която ѝ минават подобни номера.

П. П. Никой не казва че голите снимки те правят курва. Просто е силно вероятно намерението на твоя "доверен приятел" да е превръщането ти в такава. Така и не спомена с какви действия се е доказал, защото думите често са празни приказки.

9.   Със сигурност има задни мисли. Ако не да те използва, то може след време да те изнудва с тези снимки-когато се ожениш или пък да ги прати на родителите ти. Не му се връзвай.