Споделена история от Други

Забравена парола
Забравих си паролата във фейсбук и при натискане на "забравена парола" си пиша имейла, но след като вляза в имейла си няма съобщение от Фейсбук за забравена парола. Пробвах над 20 пъти и няма нито едно съобщение от Фейсбук. Другото, което е, че не ми излизат известия във пощата. НИКАКВИ! Не знам какво да правя повече, освен да пиша на Фейсбук за възтановяване на профила, но не знам как процедира всичко. Помощ!

Коментари

1.   Виж в папката "спам" или "други" в електронната си поща.
Друг начин за възстановяване освен чрез мейл или телефонен номер няма.
Можеш да опиташ с телефонен номер, но предполагам че не си го предоставил/а.
Ботовете на фейсбук са много мощни и искрено ме учудва, че не получаваш код.
Провери и дали не бъркаш някой символ, докато пишеш мейла си, случва се понякога.
Надявам се да не си някой "доброжелател", искащ да разбие чужд профил.

2.   Видях и във "спам", но няма. Също със телефонен номер. Просто код не ми е изпратен...

3.   За да ти пратят код на телефона трябва да си добавила номерът си в профилът, сигурна ли си че имейлът ти е този с който си регистрирана в фейсбук, ако си го сменяла трябва да впишеш него!

4.   И при мен го е имало този проблем. Нямам идея защо не изпращат...

5.   На мен ми се е случвало . Не знам дали от това се оправи проблема или просто съвпадение колко ще ти е полезно , но може да пробваш . По принцип за ползвам браузърът Мозила като се опитах да нулирам паролата използвайки този браузър не се получи. влязох през" Гугъл хром " изпратих отново заявление за смяна на парола и този път имах писмо . Може и през телефона да се пробваш да изпратиш да видиш какво ще стане. Друго предложение да си изтеглиш мобилно приложение и от там да пробваш да изпратиш заявление за смяна . Дано съм ти била полезна

7.   Здравейте, сори че ползвам темата на автора/авторката. Смених си номера, защото предишния оператор ми пращаше огромни сметки, обаче стария номер в момента е във Facebook. Как да махна номера?