Споделена история от Други

Спечелих Айфон
Вече спечелих Айфон и още не ми е доставен. Някой, който е спечелил такъв телефон да каже колко горе-долу време има да чакам. И наистина одобрете задължително темата! Колко пъти трябва да пращам темата, за да я одобрите?

Коментари

1.   Щом не ти е доставен все още, значи не си го спечелил/а. Просто е :D :)

2.   От часове до 80 дена.

3.   *От къде си го спечелил/а?

*Имай в предвид, че ако е от някоя страница във фейсбук е измама.

*Познавам препатили хора, които и те като теб се оказаха печеливши, но телефон няма и искат пари, за да ти изпратят айфона, че уж не са в България.

*Така лесно не се печели!

-Maryjane

4.   Не казваш от къде го спечели тоя айфон и колко те обрулиха за доставката. Май май те поизмамиха.

5.   Моя го получих около две седмици, след като ми бяха писали, че съм го спечелил.

6.   От автора до 1: отворих един сайт и пише, че съм го спечелил.

7.   6, спечелил си потупване по рамото от държавната лотария...
Така се печели то - отваряш един сайт и печелиш :)

8.   От автора: Не е от Фейсбук, исках да видя едно нещо в един сайт и ми пише, че спечелих айфон.

9.   То и аз съм отваряла такъв сайт, отговорих на 3-те въпроса и после искаха да си пратя данните със смс, но този смс струваше 4. 8
И се отказох

10.   Спечелил си вирус! Честито!

11.   Колкото пъти го отвориш тоя сайт толкова пъти ще спечелиш. Ти май си малко дете, това е нещо като реклама, целта им е ти да кликнеш там, когато го сториш те печелят стотинки, също така често от тези фалшиви измамнически реклами се хващат вируси, другото е да ти поискат пари за доставка и да не ти пратят нищо. Нищо не печелиш, не обръщай внимание на тези картинки, няма кой да ти даде нещо без ти да му дадеш нещо, безплатен обяд няма. Има и други подобни които ти изкачат и ти казват че ти е заразен компютъра с вирус и искат да кликнеш за да ти го махнат, това пак е същия вид измама.

12.   Нищо не си спечелил. Това са реклами. Целта им е да цъкнещ върху тях, като последиците могат да са безобидни или да си лепнеш вирус, ако си с по-ниска компютърна грамотност.

13.   От автора: на 13 години съм. До 11: да, сега пък исках да прочета една статия, но ми излезна съобщение, че имам вирус и едвам махнах съобщението.

14.   Авторе, дори играта да не беше фишек, ти нямаш право да участваш в лотарии, игри и така нататък, защото си малолетен. След 16 г. мисля, че можеше един тото фиш да си купиш, но не съм сигурна. На 13 г. имаш право само на джобни от родителите си и не случайно чак след 7. клас има стипендии за добър успех, които лично се дават на учениците - в момента и това нямаш право да взимаш, дори нямаш право да харчиш детските си!