Споделена история от Други

Имигрантите и българските жени (случка)
Какво ми се случи днес. Разхождам се по обедното слънце с дъщеричкта ми, на 3 год., из един от престижните квартали на София и решаваме да се отбием в магазинче за дрехи. След около 3-4 мин в магазина влиза млад мъж, на около 20-25 г., взима чифт дънки и отива към пробната. Магазинчето е тясно и е огранизирано в два реда с закачалки, като два коридора, като в края на единия е пробната. Детето тича насам-натам, аз си разглеждам по закачалките и изведнъж виждам, че мъжът е дръпнал завесата на пробната и е смъкнал бельото си, показвайки интимните си части. Детето беше зад мен, стъписах се и се направвих, че не виждам. Издърпах дъщеря ми в другия коридор, докато помисля как да действаме. В този момент се усетих, че мъжът е с характерна брада, с много тъмен цвят на косата и муграва кожа, но е добре облечен, което ме наведе на мисълта, че е арабин или от някаква друга националност. Огледах се в магазина и видях, че сме само аз, детето и младата продавачка + мъжа в пробната. По принцип съм с буен характер и ако не бях с детето, вероятно щях да се развикам и да вдигна патардия, но се притесних за нашата сигурност. Затова се мушнахме по-навътре все едно нищо не съм видяла. Но този мъж продължи да гледа към нас и да прави знаци. Реших да изчакам да излезе, да изчакаме да се махне и тогава да си тръгнем, но той стоеше там. Тогава реших, че ще тръгваме. Взех си детето за ръка и набързо тръгнахме. Мъжът обаче ни последа. Звъннах веднага на съпруга ми. Той каза, че идва веднага. Работи на другия край на града, но се качи веднага в колата и тръгна към нас. Мъжът вървеше на около 100 метра след нас. Беше с черно шушлеково, зимно яке и дънки с много кръпки и дупки, от модерните, със спортни обувки, брада и прическа. Казвам го, за да си дадете сметка, че не е някой луд ексхибиционист, а си е точно типичен имигрант. Скъсяваше дистанцията с нас, в този момент грабнах дъщеря ми на ръце и пресякох булеварда на диагонал. Отсреща се шмугнахме в една аптека и зачакахме мъжа ми. Той дойде след около 15 мин. От мъжа нямаше и следа, но много се изплаших, най-вече за детето ми. Докъде я докарахме... Чували сте за много случаи на нападнати жени в Еропа. Как е възможно да си отглеждаме тези пришълци, а в същото време те да са заплаха за нас, за жените и децата ни. Цялата се разтреперих от страх. Какво би станало, ако беше извадил нож в магазина? Бяхме само две млади жени и дете... Вкъщи имам спрей, но не го нося редовно със себе. От сега нататък обаче, ще е винаги в джоба ми. Коментарите оставям на вас.

Коментари

1.   Историята е измислена. Аз бях в Германия точно като нахлуха тези бежанци и в близост до къщата ни бяха настанили такива хора в едно спортно хале, но просто не са такива като в историята. Нямат дори бради повечето и не носят никога скъсани дънки, защото това за тях е един вид признак за бедност, а са винаги със спретнати и нормални дрехи. Определено не са нормални, но не по начина, който описва Авторката (Автора на измислената история).
Примерно с първите си джобни отидоха и масово си накупиха бира и то от най-скъпата и тем подобни тъпотии, но не са си показвали половите органи. .
Неприятно е също, че изобщо не те гледат като минаваш покрай тях или в магазина, а забиват погледи в земята.
Имаше абсурдна ситуация при която по-образован от тях беше повел 4 човека още с раници и на спирката на влака питаха мъже на английски език как да стигнат до Швеция (ха-ха), а възрастните немци не знаят английски и като аз отидох да им отговоря къде да ходят, за да хванат влак за Швеция те поне 2 минути стояха облещени преди единственият образован да се окопити и да ми зададе въпроси.
Не правиха никакви поразии освен между себе си в лагера и да се натряскат. После ги изчистиха на някъде и така. Останаха може би до 2 семейства в някакви социални жилища наоколо и нищо не правят лошо, освен действително да си купуват алкохол. Виждала съм жени с деца да пазаруват доста твърд алкохол.

2.   Да, ясно какво е посланието. Този арабин е лош и следователно ВСИЧКИ араби/мигранти са лоши. Айде да почнем сега дружно да плюем арабите и да си чешем егото колко сме готини българите на техния фон.

3.   Случвaло ми се е двa пъти нещо подобно. Веднъж в пaрк и веднъж в метрото дори. В двaтa случaя бяхa бългaри!
Този от метрото в огромнa европейскa столицa. Понеже го ритнaх и ме нaпсувa нa бългaрски, тa рaзбрaх, че е от "любимите Гaньовци".
Хм... стрaнно, свaлят ме aрaби, много сa досaдни и нaхaлни, не ги трaя, бързо им покaзвaм кaкво точно ми вдъхвaт (нищо добро) но НИКОГA не ми се случвaло нещо толковa простaшко с aрaбин.
Н 1, aрaбите не пият aлкохол между другото!

4.   Пише се "СЪС закачалки"!

5.   2 - Ууууу, един да го каже, мерси!

8.   Не съм чувал за раса или националност в която да няма поне един ексхибиционист, и в България има такива българи, предлагам жените да ги пренесем на самотен остров.
Лирическата героиня на измисления тескт много смела и бойна, ама си взела детето и оставила самичка малката магазинерка, и той разбираш ли не нападнал магазинерката, а последвал нея, защото виждаш ли била неземна красавица.
Авторе да ти кажа нещо, за един ексхибиционист е без значение коя жена ще го види, той не си избира жените по нищо, за него е достатъчно да са млади във фертилна възраст и мястото да не го издаде, такъв човек никога не би го направил в магазин защото знае че има камери. Такива хора правят такива неща в паркове по позакътани алеи в храстите.

10.   3 да бе в метрото нямаше ли други да му бият два шамара?

12.   Някой мармот пак е завил шоколадче в станиол.

13.   Н 10, дa, имaше и други хорa. Типът беше седнaл до мен, явно с рaзкопчaн пaнтaлон е бил зaщото ризaтa го покривaше, но беше го извaдил между две копчетa нa ризaтa. Нямaше и дa зaбележa сигурно aко не беше зaпочнaл дa ми нaтискa крaкa с неговия зa дa ми привлече внимaнието и кaто го погледнaх се зaхили мaзно гледaйки нaдолу към "нещото". Ритнaх го, нaпсувa ме и дръпнa ризaтa, aз скочих и се дръпнaх, дaже не знaм дaли някой въобще е зaбелязaл кaкво стaнa. Стъписa ме може би товa, че нa всичкото отгоре беше бългaрин. Инaче aз не си поплювaм с тaкивa.

14.   Ами носи си спрея или ножа или там каквото имаш, от както сме демокрация да не би да е станало по-безопасно?

15.   Аман от измислени истории! Не ви ли омръзна бе?

16.   Аз съм момче на 14 години. В парка до нас се сбират едни от тези бежанци и когато мине някоя жена и подсвиркват и смеят. Лошото е че не подсвиркват само на жени, но и на момчета като мен. Искам да кажа че нито аз, нито моите приятели изглеждаме женственно, нито сме гейове. Сега винаги отбягвам да минавам от там, особенно когато е тъмно.
До колкото знам, по времето на комунистите това никога не би се случило. От хората които са живяли по онва време знам, че от както е дошла деморацията, България е била хвърлена в деветте кръга на ада.

17.   14, нали се сещаш, че ако му извади спрей веднага ще я обвинят в расизъм? В Европейския съюз, белият човек няма право на самозащита ако бъде нападнат от цигани, араби и друга подобна сган.
В Дания имаше такъв случай: арабин се опитва да изнасили датчанка, тя вади спрей и го напръсква, след това той се оплаква в полицията и осъдиха момичето, защото било забранено да се пръска със спрей, и даже я обвиниха в расизъм, защото казала, че нападателят бил мургав.
В Англия имаше по-брутален случай - банда пакистанци в продължение на години са изнасилвали англичанки, и то непълнолетни. Полицията и съда не ги закачали, от страх да не ги обвинят в расизъм.
Има безброй такива случаи. Просто в днешна Европа не останаха нормални хора, пълно е с гейове, лесбийки, транссексуални и всякаква сган, няма кой да защити жените, заради това ще ги преследват изнасилвачи с черен или кафяв цвят на кожата. Ако те нападне циганин, ти нямаш право да му биеш два шамара, трябва да го оставиш да те пребие и ограби, иначе веднага ще скочат хелзински комитет и всякакви организации на които работата им е да защитават цигани, гейове и всякакви ненормалници, най-лошото е, че вече и самите европейски държави са на страната на ненормалниците. Само някой като Хитлер може да върне Европа в правия път, иначе сме загубени.

18.   Който мисли, че историята е измислена, да прочете тази новина от преди няколко дни:
https://fakti.bg/world/268503-ujas-za-jenite-v-kyoln

"В нощта на Хелоуин десетки пияни мъже са се събрали в един от централните райони на града и са започнали да тормозят жени. Мъжете са били от арабски и африкански произход."

19.   Много тъжно ми става, че всички смятате историята ми за измислена. Само се молете да не се случи на вас, дъщерите, сестрите ви, жените ви или вас самите. В историята ми няма и капка измислица, но докато всички сте толкова толерантни, жените ще страдаме. По никакъв начин не насаждам расизъм, тъй като съм имала досег с много хора от източните страни, заради образованието и работата ми, но това което разказах е факт. Който иска да вярва, който не- ще повярва, когато му се случи.

20.   16,разбирам те напълно и аз съм момче и в градинката пред строежа се събират подобна групичка ,на няколко пъти са ми викали нещо,аз се правя че не ги чувам,но един път двама от тях тръгнаха към мене и нещо ме сочеха,аз избягах и ме е страх да минавам отам а отам ми е пътя като се прибирам от училище.В градската градина един ме задърпа и се опитваше да ми запуши устата,добре че минаваха двама мъж и жена с едно куче и се развикаха,мъжа тръгна да го гони,но той избяга.Не ни стигат нашите роми а сега и тия!И аз мисля да си взема спрей и нож и каквото стане!Готов съм и в затвора да ги лежа не ми пука!

21.   Сега пък историята била измислена от "лошите расисти". Сигурно и стотиците сексуалните на онази Нова Година в Кьолн (и много други градове) също са измислени. И това бяха случки със сравнително положителен край в сравнение с останалите в Германия (да, не само номер 1 е живяла там през 2015, някои още сме там). Един афганистанец беше изнасилил и убил една германка (която работела на доброволни начела в един от "бежанските" центрове), а след това изхвърлил тялото ѝ в една река. Един от многото такива случаи, но иронията при този беше, че бащата на жертвата е депутат в ЕП и поддръжник на имигрантската политика за отворени врати. Сигурно и този случай е измислен.
В Швеция една доброволка я бяха изнасилили групово и били в един "бежански" лагер, докато останалите "бежанци" там са насърчавали изнасилвачите. Целият ѝ гръб бил в прорезни рани, понеже на земята, където са я изнасилвали, имало стъкла от счупени бутилки. В последствие жената почина в болницата. Сигурно и тя е била измислена, както може би и болницата, където почина. Сигурно и многобройните изнасилвания в Швеция са все измислени. Сигурно и заради "измислици" от 2005г. пак там спряха да водят статистика за религия и етнически произход на изнасилвачите.
Една позната във Франция трябва да минава на път за работа през един квартал с много чернокожи. Разправяше, че редовно малтретирали белите момичета/жени, които минават оттам, имало и много изнасилвания и не знаеше кога и на нея ще посегнат по-сериозно. Затова си беше взела един 15-сантиметров нож и го носела всеки ден в чантата си. Сигурно и тя е жертва на "измислици".
Някои хора просто ме удивяват, как упорито отказват да видят очевидното.

22.   Статистиките сочат, че процентът на изнасилванията в Швеция е скочил до 80% откакто започнаха да приемат мигранти. Освен това в новините официално признават, че има т. н. no-go-zones - официално обявени от властите зони в големите градове, където гражданите влизат на своя отговорност, т. е. полиция там няма да се отзовава ако мигрант те нападне. Това дори не се крие, просто седнете и се поинтересувайте. Това са хора от друг свят, с друг манталитет и някой умишлено ги разселва в Европа.

23.   Не мога да повярвам, че все още има заблудени кухи лейки, които защитават тази мигрантска измет. Ей, лумпени, тия идват САМО заради белите жени и кротките хора, за да безчинстват! ... САМО заради това! Добрички били, всяка раса си имала не знам какво: тези до един са такива и ви мразят, балъци, искат мечтата на всеки мангал: бялата жена, за която са дошли!

24.   Вярвам на авторката, защото на една приятелка на майка ми, един от тези мигранти, започнал да и се търка по дупето като е чакала на опашка. Тя се е дръпнала малко настрана, но тоя плътно залепен за нея и накрая тя не издържала и си тръгнала. Напоследък все повече неща от този сорт се случват.