Споделена история от Други

Искам да стана певец
Здравейте искам отдавна да стана певец, но родители не са на това мнение, а и без това ме е срам да пея пред тях. Слушал сам се как пея с една програма и уцелвам във всяка една песен ритми
пощи същият глас и др. Моля помогнете ми как да настроя родителите да направят нещо с мен и къде да отида, за да ме прослушат!!! Благодаря предварително.

Коментари

1.   Ами,ако си добър в това няма лошо да станеш певец. Може би родителите ти не искат ти да се занимаваш с това,защото си мислят,че ще станеш чалга певец (подобен на Фики,Гали ни т.н.)... Искат най - доброто за теб. А,ако си гледал поне 1 видео на Галин...виждаш за какво става въпрос. Те не искат (предполагам) да станеш,като него... Да се събличаш пред екрана,със сто жени около теб... Не казвам,че това е така,но все пак е вариант. Избора си е твой какво да правиш с живота си и какво ще работиш,а ако това е твоето нещо,с което ще искаш да се занимаваш в бъдеще - добре :) Кажи на родителите им колко много искаш,че това е твоята мечта и т.н. Надявам се да те разберат,но и ти трябва добре да помислиш върху решенията си ;)
Успех! :)
#Unicorn12

2.   Вярвам в мен , но незная какво трябва да направя в това утношение и само с едно прослушване няма да стане..голям мачтател съм и уча в обикновено училище!!! Благодаря

3.   При такава история първата мисъл на бай Ганя ще е "тоа па много си е повервал". Естествено, че не ставаш. Ама то в тъпанария никой не става. Става само този, който познава правилните хора. Който може емигрира, тук забрави да имаш развитие. Това сме ние - едно стадо пещерняци и малоумници.

4.   Приятелите ми твърдят , че мога да пея и родителите ми който и те са на това мнение , е как да не си повярвам..и трябва точно такива хора да има мечтатели.

5.   Мнение!!!

6.   Коментар 3:
Май в тази случай ти се възприемаш като Бай Ганьо. Звучиш точно като човек, опитал се да постигне нещо и гневен на някого, който търси на кого да си го изкара в интернет.
Човека търси съвет. Ти как му помагаш така?

10.   Много време мина от този пост, но преди 5-6 месеца нашите ме питаха и казаха че познават и имат връзки като цяло с пайнер и вече съм пощи готов на 17 години съм след два месеца ще правя 18, не мога много да пея, но все пак си личи!!!!

11.   Искам да съм певец