Споделена история от Други

Объркана съм как да постъпя?
Здравейте! Едно момче на 26 години ме преследва и притеснява. Аз съм на 22 години. С това момче се запознахме в сайт за запознанства разменихме си скайп. И от там нататък след 2-3 седмици писане започна да ми праща неприлични снимки на половите си органи. Той иска да иска да се видим на живо с уговорката че ще е само виждане без интимен контакт. Въпроса ми е какво в действително иска от мен. Мисля че се досещам че иска секс но не съм сигурна. Вие какво бихте предприели в тази ситуация?

Коментари

1.   Бих го блокирала, ако нямам интерес.

3.   Глупости, как можа да си го помислиш! Момчето просто ти го показва защото няма пари за цветя (някои така казвали на жените, че искат да топнат) а той само е романтичен.
Ахахаха вече не съм сигурна, че е адаптация, баш си е инволюция.

4.   Бягай, тоя е психар. И да иска секс не е зряло поведение да ти праща такива снимки...

6.   Бъди много внимателна. Вече има толкова историй за безработни психопати, които по цял ден се занимават с глупости.
Първо? Ти хареса ли го първоначално за да се задълбочи толкова?
--->Ако не- си постъпила глупаво, да му отделяш внимание да се стигне до преследване. Блокирай го на момента!
Ако го харесваш, бъди сигурна че и интимния контакт е в основата на цялата работа.
Абе на 22 години на момичетата им е ясно като бял ден. Излагаш се.
Ако ти е станал неприятен го заплаши от фалшив профил със снимка на напомпен мъж, че ще му разбиеш жълтите зъбки и добави там здрави псувни уж че това е приятеля или брат ти. Ако е мишка ще се оплаши.
Бих посъветвала да му пратиш снимка на дебела, грозна жена ужким си ти, но май си минала тази част
Успех!