Споделена история от Други

Вече не сме както преди
Здравейте приятели искам да споделя и да ми дадете съвет какво да направя. От една година сме заедно с моето гадже много се обичаме но от няколко месеца постоянно се караме когато бяхме в началните месеци той идваше често излизахме често но след като навлязохме в по горните месеци той се промени. Сега по често излиза с приятели аз нямам нищо напротив но той е едно постоянно с тях като става сутрин пие кафето си с тях после минава време и пак отива у кафето с тях идва при мен в късни часове седи по 1/2 часа и приятелите му звънят и той отива при тях. Казах му много пъти че не излизаме с него вече често че малко време сме заедно той ме разбира казва че съм права не е такъв да ми вика държи се добре с мен но просто като слизам у тях и при неговата околна среда той се вдетенява лигави се не знам какво да правя при положение че съм му го казала това нещо. Днес е неделя мислех че ще дойде но той отиде да направи резервация в боровец с приятелите си после отиде на църква и не дойде преди малко му писах че искам да не се видим няколко дни той ме попита защо но не знам как да му кажа при положение че съм му казвала след като се видим в петък какво да му кажа приятели как да му кажа пак объркана съм моля помогнете благодаря за отделеното внимание.

Коментари

1.   Ами то в началота на всяка връзка е страхотно, няма караници, но като отмине малко време, те започват. Всичко се решава с разговори и то на четири очи, а не по телефона или по чатове.

2.   Няма бъдеще тази връзка. Имах такава и го оставих. 10 години след това той още е сам и никакво развитие...

3.   Зарежи го. Не те заслужава.

4.   Тогава не сте гаджета, а секс-дружки...

5.   То е лесно да го оставиш но аз го обичам а и мога да попадна на някой друг по лош защото гледам какви са в днешно време момчетата а докато той ме разбира и ми прави но за излизането трябва да поговоря на четири очи с него

6.   Тоя, е от типа мъже, които никога не се променят заради някоя жена, и 10 да смени, все ще е парцал.
Грешката, която ние жените правим, е да си мислим, че ще ги облагородим.
Това е капан, който коства здравето, години от живота на жената и психиката й.

Чувствата са прекрасно нещо, безспорно, но ако индидвидът отсреща е хаймана - са пропилени, хвърлени на вятъра.

Чувството за празнота, което изпитваш с него, без него няма да го има, ще осъзнаеш чак, когато се отстраниш от него колко лошо те е третирал, и ще почувстваш унижение!
И няма да ти липсва, защото чувството ти за самосъхранение ще проработи и ще го намразиш, а в по-добрия случай ще ти стане безразличен с времето. Всичко това - само защото ако сее отделиш от него ще бъдеш в състояние да разсъждаваш, не да чувстваш.

Само тук в сайта има сигурно десетки, или стотици(знам ли), чудесни мъже, които страдат самички, защото са по-срамежливи, и не могат да се ''котират'', но имат човешки и мъжки качества, и са морално адекватни. :)

Всеки път щом прочетат подобна история, им иде да се гръмнат...
УБЕДЕНА СЪМ.
Мислят си, че са балъци, задето третират жените с уважение, смятайки, че щом жените примират по кретени, може би те бъркат в отношението към тях.
Което разбира се, не е така. Тук пишат хора с проблеми! (Онези с читавите мъже, са заети да живеят. )
Въпросните мъже сменят тактиката, и започват да се държат като лумпени...
И хем са срамежливи, хем са лумпени... :Д
Мисълта ми е - мАни го тоз, че има по-добри, които ще обичаш дори повече, че и те теб, даже.

Женичка над 30 лета. (Номер 4)