Споделена история от Други

Телефон до 750 лв .
Здравейте обмислям закупуването на нов телефон . Моделите които съм избрал са : samsung galaxy a5 2017 , motorola moto x4 , lg g6 . Другото което си мисля е дали да не изчакам премиерата на samsung galaxy a8 2018 . Давайте съвети за моделите . Благодаря предварително !

Коментари

1.   А8 изглежда ще е готин. Аз лично имам А5 и съм много доволен. Общо-взето каквото и да избереш ще има сходни параметри.

2.   Погледни също XIAOMI MI A1, струва около 440 лв.

3.   Sony Xperia X compact, Universe Black.

4.   Приятел, сложи още някой лев, и си купи Айфон 7, казвам ти, че няма да сгрешиш, имал съм от Galaxy S2 до Galaxy S6, пълни боклуци са Самсунг, първите две седмици нямат проблеми но след това започват да горят в ръката ти и да бъгва до ненормална степен, накрая се отказах и скочих на Айфон 6, сега съм с Айфон 7, и нямам никакви проблеми, успех!

5.   iphone se

6.   Здравей, от моделите които си посочила ти препоръчвам Motorola Moto X4. И Galaxy A5 e добър, но Moto X4 предоставя малко повече функций, по-добър процесор. Ползвал съм Galaxy A5 1 генерация и Moto X 1 генерация и Моторолата е по-бърза откъм софтуер. Имай предвид, че на Samsung телефоните, софтуера е модифициран и графичната среда е променена => че е малко по-бавен. Моto X4 е с чист андроид и самата операционна система тежи по-малко и ще имаш повече памет за приложения. Пък Motorola-та е нещо по-различно, интересно и ще си по актуален. :)

7.   Аз съм със sony z5 и съм много доволен

8.   iPhone 6S за тия пари ще чупи всички по-издръжливост и плавна работа.

9.   Самсунг А5 е страхотен, имах такъв, но модел 2015, ползвах го 1г, но за съжаление го изгубих в една дискотека... няма да съжаляваш, това е телефона!

10.   Вземи си една Нокийка за 60 лв. и останалите инвестирай в образованието си...

11.   Iphone 6s ;) Знам, че не е кой знае колко нов, но пък и не е кой нзае колко стар. Телефонът е уникален и аз ще си го взимам скоро :) Може да си вземеш или samaung j7 (450 лв. Струва някъде. Над 500 лева, не е). Този телефон също не е лош, но съм чувала, че няма хубава камера. Има и един друг много хубав телефон, който също си мислех да си взимам, но се отказах. Samsung galaxy s7 edge ;)
Успех е избора!

12.   LG G6 звучи, като най-добрият от изброените. Има по-хубав и по-голям дисплей, има повече оперативна памет и камерата му може да снима 4k видео (ако те интересувам изобщо 4к видео).

13.   От автора : Здравейте благодаря ви за съветите . Към коментар номер 4 . Пич нещо си се объркал спрямо Самсунг , ползвам вече втори техен телефон и съм много доволен . И благодаря на всички за съветите отново !

14.   Провери Xiaomi Mi Note 2, Mi 6, Mi A1 с чист андроид от Гугъл, Huawei Mate 10 lite или Honor 9. Не си взимай Samsung Galaxy J5, защото просто не си заслужава парите. А по написаното си личи, че си фен на Андроид, тъй, че бягай от Айфоните. Не си взимай и Сони, защото може да бъгяса.