Споделена история от Други

Търся песен и не мога да я намеря!
Здравейте хора, от доста време търся една песен, която я чух в сериала " Тя и той" сезон 2, епизод 13, от 5-та до към 6-та минута. Изглежда ми латино песен или подобен стил и е може би към 2003-4г.. Много ми хареса, но не мога да я намеря и със Shazam пробвах, но не става! Чувам нещо като mio core. Ако някой я знае ще му бъда много благодарна! Мерси предварително! :)

Коментари

1.   Здравей, така нека да започнем от там, че ти трябва оригиналното име на сериала. Предполагам, че сериала е турски, така че намери оригиналното му, турско име, след което отиваш в YouTube и пишеш името на серила, сезон 2 също можеш да напишеш и "soundtracks" би трябвало да ти излезнат абсолютно всички мелодии и песни от сериала. Надявам се да съм помогнала...

2.   Виж Руши Видинлиев, мисля че той я пее.

3.   От автора: №1- оригинала на сериала е френски, но ти благодаря все пак! :) до №2- страшно много ти благодаря! Намерих я, негова е! Мерси :)