Споделена история от Други

За съседите и клюките
Споделете отношенията си с комшиите и въобще хората около вас. Чувате ли клюки, има ли интриги и как се справяте с тях. На мен ми е много трудно, обръщам внимание на всичко и ми е много кофти. Мразя хората да си измислят истории за когото и да е да раздухват на всякъде. А недай Боже да си малко по-добре от тях...

Коментари

1.   И наще са така тия мастии от 8мия етаж седат и клюкарят ния кво сме напраили, че сме си изхвърляли боклука през прозореца а това изобщо не е вярно! И ми се правят на милички кат ме видят здрасти никво здрасти за такива изроди да седят да клюкарят а не са виждат те кви са по зле от 3те клюкарки от Щурите съседи :Д Моят съвет е дръж се студено и подминавай!

2.   Живея в малък блок с 9 апартамента и пълен с пенсионери. Аз съм най-младият. Проблеми съм нямал, като изключим, че преди години едно бабе ме изпорти на баща ми, че съм карал колата :)))

*Syndrome

3.   Не ти завиждам, ако и аз бях като теб-до сега няколко пъти да са ме задържали в полицията, а н да се занимавам с корупционни практики, с които някой хора се прикриват и ще се наложи да ги убия, някой от тях, след някой и друг месец.

4.   Доста редовно ги чувам и честно казано се забавлявам с тях. Не се ядосвай, просто не си струва. Щом говорят, значи си им интересен с нещо :) Хората "знаеха" за мен неща, които дори и аз не знам... Свиркай си :)

>>> Тишански <<<

5.   От автора: Гадното понякога е че тия клюкари с техните приказки настройват хората срещу мен. Оказва се че съм черната овца на стадото, техните приказки преписват на мен. Ядосвам си се ама се чудя защо. Щом тия хора вярват на подобни приказки, значи и те са много зле като тия дето ги разправят. Не е ли така?

6.   Щом им се ядосваш значи им обръщаш внимание.
Голяма грешка е да имаш съсед за приятел ако живееш в блок в блок.

7.   Не обръщай внимание на хорските приказки. Аз съм жена, за мен съм чувала какво ли не, научила съм се много отдавна да не се интересувам от това. На мен ми е важно, че аз знам истината, и моите приятели, оттам нататък не дължа обяснение на никой. Какво правиш ти, как живееш, с коя си лягаш и подобно, това си е твоя живот.