Споделена история от Други

Самотна съм!
Здравейте. Жена на 25 години съм и живея в чужбина от 2 години. Една година живях в Англия с родителите си след това се преместих при сестра ми. Работата е там, че не съм имала приятел от 2 години, нито приятели с които да прекарвам времето. Мисля, че изглеждам добре, въобще не ми липсва мъжко внимание, но за да бъда с някой трябва да го харесам като характер, а за това е нужно време и сякаш се отказват, може би мислят че не проявявам интерес, но и не искам да бъда твърде настъпателна. Като характер съм сериозен човек, работата ми не е мечтаната, но е отговорна и като цяло работя много, всички знаят че могат да разчитат на мен. Както казах това не ми е мечтаната работа затова и уча за да си подобря езика. Мога да водя сериозен разговор, но и се шегувам често, много хора са ми казвали че съм много забавна. Понякога си мисля че плаша мъжете, някои момчета от срам дори не смеят да ме погледат, това ме ласкае, харесвам добрите момчета, но това означава че аз трябва да направя първата крачка, а не съм свикнала. Не става въпрос за външен вид, отдавна съм разбрала че характера прави човека, била съм с мъже с които никога не съм си мислила, че ще бъда. Не искам да минавам от себе си и да спя с някой, който не познавам само и само да си угодя на нагона. Приятелски съм настроена абсолютно към всеки, усмихвам се до колкото мога (освен ако не съм ядосана, което в работата ми се случва, но никога не съм избухвала или викала). Мисля, че има силен характер и това плаши мъжете, но какво мога да направя. Може и да греша, не знам, но нямам проблем да привлека нечие внимание, но от там на сетне съм дърво, не съм обиграна свалячка. Сигурна съм, че вината е в мен, но не знам какво да направя. Понякога, когато аз си харесам някого от срам не говоря много. Сега като чета какво съм написала виждам донякъде проблема, но все пак ще я публикувам, кой знае, може да ме светнете в още нещо. А относно приятелите, излизам с колеги от време на време, говоря по телефона с някои, но не е същото, както в България, да отидеш на кафе с някоя приятелка и да се шляеш по магазините. Нямам Фейсбук и не знам дали това е част от проблема и дали това ме прави асоциална. Знам, че историята ми е малко разхвърляна, но и в главата ми е същото, няма смисъл да я започвам наново. Благодаря предварително.

Коментари

1.   А пък аз се надявам да срещна момиче с твоя характер. От описанието разбирам, че си умна, отговорна, добросъвестна - изключително много се различаваш от масовите момичета в Родината ни. Съхрани се такава, каквато си - сигурен съм, че ще откриеш твоя човек, който ще те обича и цени.

М25

2.   Знам и разбирам напълно как се чувстваш. Аз живея в България от Сливен съм на 25. Имам приятели излизаме от време на време, но се чувствам много самотен. Имал съм връзки,за които даже не искам да си спомням дори не мога да повярвам, че има такива жени на света :(. Аз просто искам едно момиче, с което да остареем заедно да има истинска любов без лъжи, измами, изневери, без да се нараняваме. Искам истинска сериозна връзка в която да се подкрепяме и обичаме, да сме заедно в добро и зло до последен дъх :) Но за съжаление вече няма такива жени и най-вероятно ще си умра сам ;(

3.   Мечтаният идва когато най-малко очакваш,така че се успокой ,ако това което пишеш е вярно ти си според мен жена мечта за всеки мъж,не се ядосвай че сега си сама всеки намира своята друга половина рано или късно,а пък това че нямаш facebook няма нищо общо,едва ли ще те избират по това дали имаш,аз предпочитам разговорът да е очи в очи така че не се тревожи.

4.   Здр Девойко :) , Здр Момци. Един много важен човек за мен казва. Мъжа харесва с очите, Жената харесва с ушите. Аз съм на 30, също от Сливен Бро :Д :)) За мен е някак супер странно, момиче с страхотна външност, и още по-страхотен характер, да бъде само. До колкото разбрах Ти живееш в Англия. От това което съм видял, на Запад живота е много забързан и динамичен, и така хората не им остава, кога и къде да се видят и запознаят. Знарш ли, вие жените имате нужда от повечко време за да опознаете човека до вас. Което не е лошо от една страна. Аз конкретно съм от бързаците и сякаш на момчетата / мъжете им е малко скучно цялта тази игра. Но пак зависи и от двамата. В любовта девойко аз се ръководя от максимата За всеки Влак си има Пътници. И виж ние мъжете не сме лоши същества по начало (а доста влюбчиви ), макар че има мъже и мъже има жени и жени. Аз съм на 30 и до сега ме беше срам да говоря с Мацки :П. Имал съм приятелки но това ти знаеш че пречи за дамите. Но не разбирам, защо момиче тр да се притеснява от момчето :П Изпитана техника ако искаш да се харесаш на момчето повярвай ми, питай го повече неща за него. От време на веме му прави комплкименти, и той ще те почита като Богиня ;) и Чети в женските сайтове за отношенията Жени и Мъже. ФБ ука може и да ти помогне до Някъде. Успех

6.   Брей жена без фейсбук? От кога търся такова момиче :) Тази история ако не е измислена, ти си направо за награда :)

7.   Номер 6, и аз я търся, ама тя била в чужбина... Мъка, мъкаааа! На кого ни оставяш, авторке?