Споделена история от Други

Цялото му семейство е побъркано
Здравейте! На 20 съм, студентка. Наскоро се запознах с едно момче на 21. Стори ми се доста "откачен" в хубавия смисъл на думата. Има готин характер, забавен е, а и доста симпатичен. Действа без да мисли и следователно върши доста луди и глупави неща. Наскоро отидохме в родния му град и той реши да ме запознае със семейството си. И когато това се случи установих, че роднините му са същите ненормалници. Готини хора, но когато видях как се държат просто останах без думи. Родителите му се държат като тинейджъри. Има по-малка сестра, която изглежда най-нормална, а дори и в нея има нещо налудничаво. Цялото семейство реши да отидем на дискотека и когато отидохме родителите му просто полудяха. Започнаха да се "раздават жестоко" и да поръчват бутилки с алкохол. Не след дълго вече бяха зверски пияни и майка му и баща му започнаха да се натискат пред децата си, а на тях не им пукаше. На следващия ден се събудиха със страшен махмурлук, а първият въпрос който зададоха на сина им беше дали е спал с мен вечерта без изобщо да обръщат внимание на присъствието ми. Момчето свободно говори за интимния си живот с родителите си и те са добре запознати с мръснишките му фантазии. Баща му има татуиран пенис на ръката си, а синът има няколко напълно безсмислени татуси по гърдите и гърба. Сестра му има страшно много пиърсинги - едното и ухо е покрито отгоре до долу, има на веждата, носа и езика. Не бях виждала такова семейство през живота и страшно много ме изненадаха. Какво мнение имате за тях от малкото, което споделих? Просто се интересувам.

Коментари

1.   Разкрепостено семейство, радвай се. Ти какво искаш-задръстени старци ли с разбирания от преди векове? По белия свят родителите са точно като на твоето момче и никой не го смята за нещо откачено или ненормално. Май ти си доста консервативна, младо момиче си и е време да се поразчупиш малко.

2.   Мисля, че са пропаднали хора.

3.   Хахахха дават го хипари. Ексцентрични, свободни, без задръжки и табута. Безобидни са такива хора, обикновено добри до "глупост" но ти ако си живяла в строхо наложен модел за семейство и връзка, ще ти е трудно да се адаптираш в такова семейстео.

4.   Наистина ме разсмя с това което написа, на мен биха ми допаднали такива хора, мисля....

5.   УАУ. Наистина ненормалници. Чудя се как изобщо подобни момчета успяват да ви впечатлят. Добрите момчета, като мен никой не ги харесва ??

6.   Само не разбрах ти шокирана ли си от това, което си видяла или яко си се изкефила? :D

7.   Ако и ти не си подобна откачалка, нямаш място там. Пък, те да си откачат, както искат. Наистина са шантавелници.

8.   Съвременно семейство носител на определен манталитет. Явно епидемията идва към България, защото живея в чужбина и тук има такива родители, които не ги разбирам. На един акъл с децата си. Ако го приемаш ок, ако не бягай. Животът е шарен. Аз по-принципна, и не съм ок с тези неща. За всичко има граница.

9.   Освен, че споделят и обсъждат интимния си живот, ме навежда мисълта, че и практикуват заедно хаха

11.   Разсмя ме не са, добре права си опиши фантазиите му

12.   Крушата не пада по далеч от дървото, щом родителите са такива, ти какво очакваш от сина им? Няма да прилича на комшиите, същият ще бъде като родителите си. А покрай него и ти ще луднеш!

13.   Ми не е особенно нормално.
Сега се очаква 6 коментара под мен "ами, свободни хора са...Ю

14.   Много са шантави тези! Аз поне не съм луда! Нищо, ако го обичаш, стой си с него!

15.   Подобни хора са ми до болка познати, има ги много където живея. Аз по начало не харесвам консервативни хора, но тези дори и на мен ми идват в повече.

По начало такива са доста безотговорни и често правят глупости, защото не мислят за последствията. Да, може би няма да правят злини умишлено и дори ще ти станат симпатични след време, но и нищо хубаво не можеш да очакваш от тях в дългосрочен план. Те просто не осъзнават какво всъщност правят, просто са първосигнални.

Такива хора дори са по-опасни, защото злите ги забелязваш още в началото и се пазиш от тях. А тези уж не са лоши хора и дори те омагьосват, приемаш им странностите, дори ти стават симпатични, но след време точно когато си най-хлътнала и обвързана, реалнсотта те удря с всичка сила и оставаш още по-шокирана от безхаберието им и лекотата, с която могат да псотъпят страшно глупаво и да те ранят страшно много. Не го правят от злоба, а просто не мислят и са първосигнални.

От такива хора бягай далеч, звучиш интелигентно и свястно момиче, не знам как си се хваналa с такъв избщо.

16.   Звучат ми като веселяци, но може би и малко прекаляват. Не бих си правил големи изводи за самия човек на базата на семейството му. Да, семейната среда влияе много, но всеки човек си има и изгражда собствен светоглед.

17.   Бягай далече от този и семейството му само това ще ти кажа! Ако заживееш с него и имате деца вероятността да наследят простотията му е голяма.

18.   Не разбрах какъв ти е проблема. Аз бих се изкефила на такъв.