Споделена история от Други

Астралните близнаци
Става въпрос за хората, родени на една и съща дата. Интересно ми е какви са приликите и разликите в живота им, естествено има голямо значение часа на раждане и мястото, средата и тн. Но просто за сравнение. Подтикна ме и едно събитие- преди няколко дни се запознах с един човек, който се оказа астрален близнак на мой приятел. Та, имате ли подобни впечатления за прилики в характерите на астралните близнаци?

Коментари

1.   Аз съм роден на 6 ноември. Познавам 4 други човека, родени на същата дата, но в различни години. Интересното е, че наистина имаме доста общи неща, макар че не е 1:1 естествено. Обаче на самите зодии много не вярвам. Имам двама приятели, родени на 7 ноември и няма прилика! Ама грам, противоположности. Бившата ми приятелка беше родена на 9 и отново - нищо общо, пълен разрив. Така че не знам. Може да има астрални близнаци, може да е просто съвпадение. Не знам, но са ми интересни тези теми.

Julian

2.   Номер 1, защо не вярваш във зодии? Аз някои хора, без да ги познавам, само по лицето им, мога да позная коя зодия са. Няколко пъти дори съм се осмелявала, директно да ги попитам, колкото и глупаво да съм изглеждала :) и предположението ми винаги е излизало вярно...и хората се удят от къде знам.
Е, не говорим за хора по улицата... Когато сме излизали компании или познат, на познат..

3.   Астралните близнаци трябва да са родени по едно и също време, не само на една дата. В първият ми клас бяхме трима човека на една дата и нямахме нищо общо...

4.   Е аз не познавам хора, родени по едно и също време с мен. Иначе защо не вярвам ли - ами защото е странно и нереално 1/12 от хората по света да имат едни и същи качества. На една дата може да са родени или просто да имат една зодия двама различни човека - убиец и добър свещеник да кажем. Аз съм скорпион, но познавам други скорпиони, които нямат общо с мен. Жена ми е водолей и уж не трябва да се разбираме, но всичко е като по вода. Бившата ми беше скорпион и беше ужас, както казах. С риби и раци съм имал конфликти. Но да, то има и цели натални карти и всичко е по-сложно, не отричам, но и не вярвам сляпо. Разкажи за теб, ако искаш. Двамата астрални близнаци имаха ли общи неща?

Julian

5.   По-скоро може да имаме двойници, отколкото "астрални близнаци". Примерно: http://www.dailymail.co.uk/femail/article-3994274/Identical-strangers-brought-Finding-Twin-Stranger.html

Даже има сайт дето можеш да си споделиш снимката и разни други неща и ако някои вече се е регистрирал и изглежда като теб ще ти излзе (twin stranger или нещо такова беше).

6.   Аз съм родена на 25 януари и познавам около 3 човека родени като мен. Смисъл не че сме приятели, просто се знаем, въпреки че единия ми беше съученик 1 година. Не намирам особена прилика в характерите ни освен някой специфични черти на зодията ни (водолей).