Споделена история от Други

Странна случка със стъклен прах.
Здравейте, имам малко необичаен въпрос.
Преди няколко дена както си стоях в леглото и нещо започна да боде кракът ми. Махнах си чорапа и видях че по ходилото ми има микроскопични светещи точици, като от брукат. Помислих си, че по-някакъв незнаен за мен начин съм стъпила някъде кедето е имало натрошено стъкло. Защото когато ходя усещах лека болка като от убождане. Частиците са наистина микроскопични и имат лек блясък. Мих си крака с вода и други препарати. Но те продължават да си стоят там. Проблема е, че откакто пипах кракът си вече имам такива неща и на ръцете. И те не се измиват. Ползвах игла, спирт и пинсета за да извадя нещото, което се беше забило, но така и не го намерих. И го оставих там, да мине от самосебе си. Не съм пипала стъклена вата, в апартамента не е имало нищо счупено скоро време. Единственото което ме съмнява, е че когато отпушвах канала на наводнената баня боса е имало нещо във водата или е излезнало от канала нз. Много е неприятно като се храня и знам, че и по ръцете ми има такива неща. Ако е стъкло има ли начин да се махне. Чувала съм за някакви лепенки които се слагат и се дърпат после рязко за да полепне по тях. Някой изпадал ли е в подобна ситуация?

Коментари

1.   Съветвам те да посетиш лекар .Да не е болка за умиране, но щом не успяваш сама да се справиш може би е добра идея да потърсиш медицинска помощ. Няма нищо страшно или пък смешно в това. Успех.

2.   Не ми звучи като стъкло, аз режа и полирам стъкло понякога, и общо взето се маха от ръцете като пуснеш силна струя вода, да не е някаква стъклена вата или някакъв странен изолационен материал. Подобен проблем имах с една мрежа за арматура, прилича на пластмасова бяла, но всъщност е от някакъв стъкловиден материал, когато я отъркам по по нежните части на ръцете, ми излизат червени точки и боде, виждат се понякога много малки отблясъчета и наистина трудно се измива.