Споделена история от Други

Относно бутона "Добави като приятел"
Ако някой може да ми отговори, ще съм му супер благодарна!

Преди година и половина пращах покана за приятелство на един много, много специален човек във фейсбук и той я изтри и остана само бутона за "съобщение".
Но, вчера забелязах, че бутона "Добави като приятел" отново се е появил, което много ме изненада.
Въпроса е как се е случило това и човека сам ли е направил нещо по опциите, за да върне този бутон? Не съм била блокирана от него, само поканата за приятелство беше изтрита, иначе профила го виждах през тази година и половина.
Ако пък има такова нещо като давност, то и на профилите на други хора на които съм пращала покани и не са приемали, щеше да се активира този бутон, а не се е, проверих, така, че човека сам трябва да е натиснал и направил нещо, но какво?
Много ми е важно да знам и ще се радвам някой, който е наясно и разбира, да сподели как се е получило това. Мерси!

Коментари

1.   Просто има опция, с която да забраниш на хората да ти пращат покани, и да могат само да ти пращат съобщения. Явно я е активирал, а после я е деактивирал отново. Но не съм сигурна дали може да се забрани само за конкретен човек, мисля, че е за всички като цяло.

2.   Смятам, че ти е по-важно да знаеш не какво той е направил евентуално, а какво не е- не те иска за приятел! Приеми решението му и обръщай внимание на съществени неща! Успех!

3.   Трябва, да го е махнал ръчно, иначе, според политиките на Facebook, не би трябвало, да работи.

4.   Забравих да добавя, че от профила на друга приятелка си е стоял активен този бутон, т. е. имало си го е, но през моя профил го нямаше. Не, че следя човека, добре де, само му преглеждам профила от време на време, което не е добре за мен, защото съм на 32 години и явно не си живея живота, но този човек от 5 години ми е мечта. :/ :/
И исках да си обясня какво стана с този бутон и защо се появи.
Благодаря!

5.   Променил си е нещо в настройките. Или е добавил някого, и сте общи приятели.

6.   Като е видял поканата я е изтрил, после е ограничил да не може никой да му предлага приятелство, а като е минало време е решил, че си се отказала и го е добавил този бутон отново... а може би иска да види кой ще му предложи приятелство сега?

7.   Недей да пращаш покана отново на този човек. Би изглеждало жалко. Ако човека се интересува от теб ще те потърси.

8.   Нее, тези неща стават като мине точно една година. Преди една година си пратила покана и той те е отхвърлил и след точно една година отново можеш да го добавиш, той не е бутал нищо

9.   Този луд, луд автор отново ме изненада. Авторке, ти за фейсбук не си ли чувала. В този сайт, за проблеми и въпроси свързани с фейсбук не е мястото тук!

Има си специално място, което предразполага потребителя да споделя свободно. Там никой няма да игнорира, защото винаги гостите в ,,Общност за взаимопомощ" са наша първа цел.