Споделена история от Други

Родово проклятие
имам основание да мисля, че има такова в рода ми. Гледах предаване, където казват, че последствията са до 3-то поколение. Аз за съжаление съм 3-тото поколение. Има ли начин да се развалят тези проклятия? Има ли риск и за следващо поколение ако не се развали? Знаете ли човек, който наистина помага в подобни ситуации?

Коментари

1.   Родовото "проклятие" може да продължи повече от 3 поколения, ако не се осъзнае и ако самото то не носи краен срок. Всяко "проклятие" е всъщност подсъзнателна програма, която се прехвърля и може да е заложена както съзнателно, така и несъзнателно. Препоръчвам книгата "Синдромът на предците", ако ви е интересно да изследвате тези неща. Много неща могат да се разглеждат като проклятие - например семейният алкохолизъм или злоупотреба с други упойващи вещества. Дядото - алкохолик, бащата - алкохолик, синът - алкохолик. Типично "проклятие". Но може нещата да са по-дълбоки, например да има повтаряне на събития и съдби, включително смърт и болести и тн. Например - 4 поколения подред първороденото дете заболява от едра шарка след като тръгне първи клас. Като цяло там има доста интересна динамика и отново препоръчвам гореспоменатата книга.

Иначе, защо мислите, че има проклятие? По какъв начин се проявява?

2.   Не се вкарвай в тия филми.

4.   Ако си от София мога да ти помогна евентуалнло .. Аз ходя при една жена пари не иска колкото и оставиш когато нямам съм и оставяла и по два лева врачка е и много ги разбира нещата

7.   Ходи на кипрянови молитви, всеки петък в света неделя.

8.   Ако не си кръстен се кръсти, ако си кръстен, се изповядай и се отречи от наследствените грехове и вземи причастие. Не ходи при никакви врачки, ако си ходил, покай се, това е голям грях.

9.   Започни да ходиш на църква, да постиш, поговори със свещеник, покай се за греховете си, изповядвай се и се причастявай и нищо лошо няма да ти се случва, или поне не по Божие допущение.

11.   Врачките ще влошат нещата понеже в Библията пише че е категорично забранено да ходиш при тях !!! За да се избавиш трябва да се покаеш от греховете си и да приемеш Исус Христос за твой Господ и Спасител. Моли се на Господ. Ако искаш да ти помогне Му кажи че Го приемаш

12.   Спри да вярваш в глупости.

14.   ние като народ с това отрицателно и черногледо мислене
май сами си навличаме неприятностите, т. е. правим си своево
рода автомагия, и се получава май омагьосан кръг, от който няма измъкване