Споделена история от Други

Мокри сънища...знак, значение?
Вече 3 нощи подред сънувам, че правя секс с различни момичета. Някой от които ги понзавам, други не. Не зная на какво се дължи това, но и да ви кажа хич не се оплаквам.
Сънищата ги помня много детайлно и винаги са били доста дълги (или поне така ги помня). Все пак времето е нещо субективно, но оставам с усещането, че съм сънувал доста дълго време.

Не зная на какво се дължи това, дали на някой друг също му се случвало нещо такова?

Искам да кажа, че през деня не мисля за секс... не съм някакъв вманиечен по това. Просто така се случва, че сънувам такива неща. Повечето пъти сънищата ми са били някаква връзка я с миналото, я с бъдещето. Искам да кажа, че доста пъти ми се е случвало да сънувам нещо от миналото или нещо, което в последствие в бъдещето ми се е случвало. Естествено не изцяло 1 към 1, но доста сходно.
Оставам с усещането за едно дежавю... а всъщност то не ми се е случвало, а съм го сънувал. Странно е чувството, думите тук не биха могли да опишат чувството. Убеден съм, че на всеки един от вас му се е случвало.

И тъй като такива неща не ми са се случвали в миналото, а си мисля, че ще се случат в бъдещето. Има много теории за това защо сънуваме и какво всъщност са сънищата. Може би в някоя паралелна Вселена някое друго мое АЗ прави тези неща, а сънищата ни са "messenger-a" по-който комуникираме. Може би той сънува нещата, които на мен ми се случват в този живот :D Не зная, но ако ми праща такива сънища и наистина това се случва при него... веднага започвам да търся самолетни билети за други паралелни Вселени.

А, може би показват нещо, което ще се случи в бъдеще и как би могло то да се развие. Не зная защо обаче винаги има тази нотка - секс. Защо винаги правя секс с някоя в сънищата си? Никога преди не ми се е случвало така... 3 поредни нощи. Нямам търпение вече за 4-тата. Сякаш гледам филм всяка вечер в който участвам аз и става точно това, което искам. Не говоря за осъзнат сън (което ми се е случвало), а просто нещата стават точно, както ако можех да ги направя... бих постъпил по същият начин.

Някой друг... с такива сънища? И ако ДА... то какво ви се е случило в последствие след като сте сънували тези неща. Дали предстои нещо лошо или нещо хубаво? Тълкования? Примери с вас?

Поздрави!
М21

Коментари

1.   и аз имах подобен сън преди седмица и дано да е знак че ще ми се случи същото някой ден хаха

2.   Еми прави ти се секс.

3.   Мокрите сънища са начин тялото да се освободи от напрежението. Просто ти се прави секс, но няма с кого. Дори и да мастурбираш, не е същото. В съня е доста по-реалистично, поне докато не се събудиш.

4.   Значение? Хормоните си "играят" с теб. Нормално е!
Ж29

5.   И при мен е така. Сънувам как правя секс, но нито мисля за него през деня, нито пък съм вманиечен

6.   От автора

Всъщност желанието ми да правя секс не е толкова силно, колкото може би го представят хората отстрани предвид тези мои сънища. Не мисля за това, не ми е фикс идея и тем подобни. Пък и малко трудно би станало, защото аз туко-така не мога да се хвана с някоя госпожичка и да спим. Изисква много време преди да дам тялото си на някоя.

Просто се опитам да разбера защо сънувам тези неща. И ако значение или смисъл...то какъв е той?

А за напрежението по мога да го свържа. Изложен съм на малко повече стрес от обиконовенно, но пък ако такива сънища ще ме спохождат то...дай Боже му такъв стрес и такива сънища на всеки един, защото е доста разтоварващо ако трябва да съм честен.

7.   Ти какво си мислиш е без значение, защото това са подсъзнате;ни процеси. Подсъзнателно може да имаш нужда от секс или самото ти тяло да има, но ти поради някакви задръжки да не можеш да си го признаеш пред себе си и дори да не го осъзнаваш. Може би просто си самотен емоционално и така подсъзнанието ти компенсира. Може да е просто защото си стресиран.

И освен това не пиши коментари от името на други потребители.

8.   Някакво хапчета, да предложите, за справяне с проблема?