Споделена история от Други

Привижда ми се нещо
Здравейте! Ще започна направо. Чувала съм, че ако из дома ви видите стотинки на различни места, то може би имате дух у вас. Аз започнах да намирам такива на необичайни места по 1, 5 и 20 ст. Миналия ден вечерта гледах телефона си и стана 2:30, изгасих всичко и настана тишина, но по едно време чувах леко шумолене до мен а после малко по- надалече от мен. На следващата нощ изгасих всичко в 2 и пак чувах това шумолене. Отворих леко очи и ми се наби в поглед нещо бяло в тъмнината, което няма форма, но е дълго. Леко се движеше и направо изтръпнах от страх и не можех да помръдна от страх. Днес ме е страх как ще заспя довечера на тъмно. Сигурна съм, че не сънувах, защото аз не мога да заспя веднага щом изгася всичко. Моля да качите история, защото наистина искам да ми кажете какво може да е... Аз не вярвам в духове, но в тази ситуация аз какво мога да направя?

Коментари

2.   Докладвай ни още авторке... Как мина вечерта,добре ли си? Нещо ново?

5.   Има 2 решения .
1. това е знак за нещо, което само ти можеш да "разгадаеш" . Замисли се за някой твой близак, който е починал, върни лентата назад. Замисли се за сегашните ти проблеми, важни решения, които трябва да взимаш, или други неща (ти си знаеш най-добре) . Вникни в нещата и се опитай да разгадаеш знака.
2. Не обръщай внимание. Ще премине всичко, щом спреш да го мислиш . И в двата случая, не се плаши и си заспивай спокойно ! /всичко идва от мислите ти/

6.   Спокойно. Каквото и да е, нищо няма да ти се случи. Не съм чула, някой да е пострадал, от привидения или странни шумове.
Сестра ми, като беше по- малка (15-16г. ), имаше подобна случка. Видяла в тъмното, бяла фигура. Беше късно, аз и майка ми, гледахме тв в кухнята и тя дойде, супер изплашена и се кълнеше, че има нещо или някой там. Отидохме с майка, нищо нямаше.
Така че, не знам. На някои хора им се случва. И други истории знам, от близки хора. Но няма нищо страшно.

Аз когато съм уплашена от нещо, си казвам молитвата - "Отче наш". Не съм много религиозна, но това моментално ме успокоява и се чувствам предпазена.

7.   От авторката- Тази вечер нямаше нищо, а и спах на лампа. Надявам се повече да не се случва.

8.   Пусни си тази музика, пречиства енергията:https://m.youtube.com/watch?t=2102s&v=vyVbSm1Gyh4
и прекади със салвия и тамян и си кукуряк.

9.   Сега и аз няма да мога да спя

10.   Може да е сънна парализа... За стотинките не знам.

11.   Ако се появяват стотинки на разни места, които не са твои, моли се на призрака или каквото е там, да се появяват и банкноти ;) Или поне монети от 2 лв :)))

А сега сериозно - сложи си някакво диктофонче да записва, докато спиш. Ако говориш на сън или имаш някакво друго смущение, ще разбереш от записа. От там можеш да гадаеш дали нямаш халюцинации или нещо подобно.

12.   Неприятното е, че колкото и да не вярваме в такива неща, паранормални, духове, енергии, те просто съществуват и колкото и да ме е страх в същото време ми е страшно интересно.
Много неща са ми се случвали, веднъж преди години си бях в стаята и една вещ се премести пред очите ми, една кутия, стоеше на бюрото и от нищото се премести няколко сантиметра в страни. Беше просто отвратително страшно, наистина много се уплаших. Знам, че не ми се е привидяло, но си казах сигурно нещо съм изнервена и за няколко дни се махнахме от града с моя приятел, няколко дни на почивка и бях забравила за това. Върнахме се и следобяд на същия ден, седим си в стаята с него и друга вещ... се премести. Този път и той го видя, а никога и грам не е вярвал в подобни неща и да видиш реакцията на човек, който не вярва в такива неща и му се случат е доста страшно. Е.. няма такъв филм - до края на седмицата се изнесохме и напуснахме жилището.
Но това беше преди години, забравихме и по-важното, не се е случвало повече точно това.
Сега се сетих и за друг случай. Наскоро за няколко месеца ни се наложи да живеем в едно жилище временно и знаехме, че на собственика съпругата е починала преди време там. И една вечер точно си бях легнала, сама бях и се унасям и заспивам и усещам странен натиск до мен по леглото и се стреснах и се разсъних, помислих, че съм сънувала, но и знам, че не бях заспала напълно, и лежа уплашена и се убеждавам, че ми се е сторило или е имало земетресение. След няколко минути, както лежа неподвижно от края на леглото при краката отново започва този натиск съвсем леко, все едно някой ходи по одеалото и сяда на леглото. Тогава вече скочих в тъмното, колкото и да ме беше страх и запалих лампата и повече не легнах.
Доколкото знам, ако има дух в дадено помещение е много трудно да се изгони, но и той не закача всички, само определени хора, които са по-чувствителни.
Не ме е страх дали ще ми направи нещо, ами ми се изправят косите само като си помисля, че мога да видя нещо, не дай Боже фигура в тъмното, сигурно ще умра на секундата.
Бих посъветвала авторката да прекади стаята с тамян, и да заспива преди, полунощ, може да ти е трудно, но си го наложи. Първо защото тогава е най-здравословният сън, след това ти се разбърква съня и мозъка и си по уязвима към "онзи невидим свят". Второ, защото още Дънов е казал, че трябва да сме заспали до полунощ, защото след полунощ се проявявали тъмните сили, същества и духове на починали и не трябва да сме будни по това време.