Споделена история от Други

Сещате ли се за този филм?
Мили хора, много ще се радвам ако някой се сеща за името на филма, който търся. Гледах го доста отдавна по телевизията, но като цяло ставаше въпрос за ягуар или леопард (абе една от дивите котки), който нападаше хора в някакво малко селище (в Африка или Индия, подобно място). Накрая го убиват. Спомням си една от сцените, в която една жена скри бебето си в шкаф, за да не го открие животното и така то уби само майката. Надявам се да съм го описала горе долу добре, за други подробности не се сещам. Мисля, че имаше подобен филм и с някакви лъвове, за който и да се сетите все ще съм доволна. Мерси предварително!

Коментари

1.   Маугли

2.   Призракът и мракът?

3.   Този с лъвовете може би е The ghost and the darkness, ако не е тогава пиши в Google lion attack films излиза списък в IMDb с подобни филми.