Споделена история от Други

Известна мома беше унижена пред очите ми
Бях в един строителен хипермаркет. Случайно до мен забелязах известна звездна двойка. Момата е бременна и скоро ще роди. Не ми се иска да казвам имена. Тя няма кариера, но мъжът до нея има пари и общо взето я издържа. Дамата има силикони, изкуствени коси и т. н. Тя стоеше до него и го попита "Тука има ли четки" и той се заяде с нея и и каза "аз от прости парчета акъл не искам... "
Тя замълча и после се качиха в джипа си...
Това ли са известните в България? Така ли се отнасят с жените до себе си?
Просто се потресох.
Нейна приятелка, на същата мома, веднъж помолила мой познат да си спре джипа на неговото парко - място. Той и отказал и тя започнала да го обижда.
Вие ставали ли сте свидетели на такива неща?

Коментари

1.   Ти своя мома нямаш ли че се интересуваш от чуждите?

2.   Тебе пък кво толкова ти пука? 99% от тия "известни" са комплексари, въобще не трябва да си мислиш, че животите им са нещо особено. В крайна сметка всички сме хора.

3.   Ми тя му се е продала на този господин, съответно той си прави с нея каквото си иска. Да, такива са в България - комплексари. Известни не познавам, но познавам жени на богати мъже - точно така си е. Какво те учудва?

7.   И сред богати, и сред бедни има такива хора. Негативни, критични, невротизирани, мислещи се за център на вселената мъже и жени. Аз лично избягвам да общувам с такива и изобщо да се интересувам от тях.
Въпроса ти не трябваше да е 'това ли са известните в България? ', а 'това ли са българите? '.

9.   Известен не значи добър. Българите в мнозинството си са чалгари, това е нивото. Кои да са им кумирите на чалгарите? Да Винчи и Мари Кюри? Едва ли.

10.   Ха! Май пак някой беден ганьовец се мъчи да плюе. Практиката обаче друго показва- освен, че са богати, тези мъже имат и уважение към жените, а не се чудят как 24/7 да си избиват комплексите за малоценност върху тях. Има и от богатите комплексари, но са нищожен брой в сравнение със средностатистическия ганьо.

11.   Унижението винаги се връща там от където е дошло. Понякога женската злоба и завист към богатите известните и хубави 'моми' води до привиждане на несъществуващи унижения. Клюки, злословене и сплетни също преследват 'момите' - поне докато са млади и привлекателни.

12.   Виж, просто си видял тъмната страна на живота на силинките. На пръв поглед животът им е песен, имат богат мъж, който ги издържа, плаща за всяка прищявка, купува им скъпи коли, води ги в Дубай... и от тях не се иска нищо друго освен да харчат пари и да изглеждат като от корицата на списание. До тук е забавната част, обаче... много често такава "приятелка-трофей" е третирана като безмозъчна кифла, която не заслужава уважението на човека до нея. Често яде бой, унижават я, ако на въпросният спонсор и омръзне от нея, може даже да я "преотстъпи" на приятел... изобщо гадна работа. Та повечето момичета си мечтаят за лъскав и лесен живот, но не се сещат каква е цената, а имено с теб да се отнасят като с отрепка без право на мнение. Така, че не се изненадвай от това, което си видят. В тези среди това са си нормални отношения между кифла и спонсор. А и въпросната едва ли се е засегнала, все пак скоро ще получи пари за нов бюст или ще я водят на екскурзия в Бали, та много важно, че я е унижил. За нея това си е нормално, все пак и тя с кифленския си акъл знае, че ако не иска да яде бой или да я изхвърлят на улицата и за една нощ да загуби всички, е по-добре да си мълчи. Разбираш ли, няма драма и двамата тези отношения ги устройват. Той си вдига самочувствието като го раздава велик мъж, тя пък получава материални придобивки. Е, вярно, от време на време може и да изяжда някой друг шамар, ама това са подробности, предвид на факта, че не и се налага да работи и да се издържа сама, а в същото време води един луксозен живот. Така, че за нас това отношение може да е отвратително, но за тях си е част от сделката.