Споделена история от Други

Защо тя ме лъже
Контактувам с едно момиче почти 3 години като в последните 6 месеца се чуваме и веднъж-два пъти по телефона в седмицата. Запознахме се чрез един сайт за запознанства след което преминахме на писма във фейсбук и така 2, 5 години но не си писахме редовно през това време. В последните 6 месеца се чуваме по телефона и си пишем във вайбър и уж се бяхме разбрали да се срещнем и видим но тя все отглага уж постоянно пътувала из България и чужбина казва ми че такава и била работата която работи... В последно време започна да мо казва че ще работи за себе си и е започнала да си прави нейна фирма да работи за себе си. Прави ми впечатление че я хванах 2-3 пъти да ме лъже и то тя не знае как да ме излъже лъже като 16-17 годишна оттам чувствата ми към нея охладняха защото виждам че няма сериозни намерения а тя твърди обратното че много ме харесвала правим планове да сме заедно в бъдеще но... Незнам какво се случва писна ми да ме мотае а толкова много я харесвам другото което ми е направило впечатление е че в събота и неделя не се чуваме което поражда съмнения в мен че тя си има приятел но не е доволна от връзката но и не иска да го напусне... тя твърди че си няма и че има здравословни проблеми че е болна от анемия и че и идвало по 7-8-10 пъти в месеца от което не можела да води нормален живот както тя ми каза "тялото и я предавало" в моментите когато била заедно с предишния и приятел и че и на нея и се е искало да бъдат интимни но... Аз много харесвам въпросното момиче но защо е толкова несериозна защо за толкова време не сме се срещнали дори 1 път??? Тя твърди че искала да ми обърне повече внимание не само да се видим за 20-30 мин. да отбие номера...

Коментари

1.   Ти си идиот. А аз съм протесен, че си самостоятелен с това мислене. Почакай още 20 години, може да склони за едно кафе...

2.   Това се казва Catfish, само те мотае.

3.   Явно не знаеш как 16-17 годишните лъжат... А сега сериозно. Щом за 3 години не сте предприели среща и някакъв реален контакт, то сигурно няма и да се случи. Хващал си я да лъже, тук има два варианта. Или е излъгала от неудобство и нежелание да ти дава обяснения, или защото иска да ти състави някаква лъжлива представа за себе си, с която да може да те върти на пръста си. Истината е, че независимо, че ѝ нямаш доверие и мислиш, че не е сериозна към теб, тя все пак те върти в едни порочни кръгове и ти сам ѝ позволяваш. Защо? Не можеш сам да отидеш до града ѝ, да излезете? Не можеш да го поставиш като директен въпрос без място за оправдания? Ясно е, че анемията не е приятна и това малко или много я ограничава, но все пак, ако ти отидеш при нея, можете да се разходите в квартала ѝ и изобщо няма да ѝ се налага нито да спи с теб, нито да ходи километри и да стои права цял ден, доколкото знам анемията често се характеризира с отпадналост. Има ли желание лесно се намира начин. За 3 години да не сте намерили начин, поне според мен, означава, че желанието не е било достатъчно и не е преборило удобните оправдания.

4.   Абе тя си е добре, ама ти си за бой. Три години и да не се видите... е няма такъв филм. И кое точно ти харесва в нея, че лъже и те мотае? Дори да станете двойка, тя ще продължи да го прави. Пък и ако е истина, че й идва по десет пъти в месеца, трябва ли ти жена в цикъл нон стоп? ! И - няма такъв цикъл. Има интернет, прочети!

5.   Абе, ти на колко си години?
Три години се баламовсвате и още се чудиш? Ами, не знам по какви причини, но тя няма никакви намерения към теб.
И какво е това 7-8 пъти идване -това означва непрекъснато кървене, от което би трябвало да е умряла до сега.
Пусни я да пасе, защото теб няма да те огрее.

6.   Автора: Незнам не съм много запознат тя ми го е казвала това и ми каза също така много добре да си помисля дали искам да бъда с такъв човек... И аз съм много силно разочарован от нея и вече не възлагам големи надежди че някога ще се видим с нея просто първите 2. 5 години бяхме на общи приказки като си пишехме, последните 6-7 месеца започнахме да се чуваме от време на време. Днес е събота вчера ми беше писала във вайбър че лети за Гърция но щяла да си мисли за мен-тя всяка събота и неделя си измисля някакви пътувания но проблема си е при нея нали сте чували "патологичен лъжец" това си мисля за нея в крайна сметка тя не лъже мен а лъже себе си и дори и да се видим един ден няма да и обърна голямо внимание. А относно последния коментар "пусни я да пасе"-аз съм я пуснал и не и звъня защото пак започват филми от сорта че била на работа или на среща с важни хора не знам и тя дали сама си вярва...

7.   До автора - Много си наивен, не може по никакви обстоятелства да й идва 7, 8 пъти, както написаха по-горе, вече да е мъртва, ако беше така, това е лъжа от нейна страна.
Също така, ако човек е толкова ангажиран няма да ти обръща внимание.
Тя иска, само и единствено чат, за да си запълва скучното време, и ти понеже искаш да се видите, за това отбягва и измисля купища лъжи.
Няма смисъл да си губиш времето!!!
Не си пубертет, живей в реалност, преживявай истински емоции.

8.   Голяма е вероятността да е фейк профил!!!