Споделена история от Други

Каква кола да си взема?
В България не преобладават колите с десен волан,желая да попитам струва ли си закупуването на такава,по нова година съответно-вместо пасат 2004 за 6000 лева за тези пари пасат-2012 година моля за мнения с десен волан.?

Коментари

1.   разбира се че не си заслужава... в България караме коли с ляв волан... най-малкото е опасно, особено ако искаш да изпреварваш.

2.   Да караш с такъв волан е глупаво и опасно.

3.   Моето мнение е че в БГ тези автомобили трябва да са ЗАБРАНЕНИ! ... а раздела за питането си го уцелил чудесно.

4.   Ако извънградско хвърчиш със 140-160 и нагоре е самоубийство да изпреварваш с десен волан.

5.   Колата си е същата само че с десен волан. Ако не ти пречи да шофираш от дясно си вземи. На далавера са. Лично на мен не ми пречи като му хванеш чалъма. Ама какво общо има това със раздела Любов и изневяра? :D :D

6.   Ако нямаш стаж като шофьор въобще не препоръчвам кола с десен волан за държава с движение отдясно. Ако си старо куче и си шофирал дълго, сигурно ще се адаптираш лесно, виждам и такива коли отвреме-навреме.

7.   Само скъсаняците си купуват коли с десен волан, щото било по-евтино. Ти скъсаняк ли си?

8.   Ако по другите параметри колите са сравними, то да, вземи си 2012, разбира се. С воланът се свиква много бързо, за 2-3 дена каране. Ще повъртиш на спокойни места в началото да ти свикнат ръцете на волана и лоста и нямаш грижи.

9.   С десен волан, изпреварването, е трудно особено както спомена №6 ако си шофьор без стаж. А този Пасат Б7 2012, за толкова пари, ще е грохнала кошница. Те по-старите Пасат Б6(2007-2010/11) с десен волан са горе-долу по толкова. По-добре вземи този от 2004(Пасат Б5.5 го водят) с ляв волан. Успех с избора!

10.   Да си вземеш кола с десен волан в България е не само глупаво, но и опасно. Нали се сещаш, че тук караме от дясно и с тоя десен волан ще имаш доста трудности и вечно ще си на щрек да не удариш някого, защото видимостта ти няма да е добра. Не си прави експерименти, не си струва!

11.   Вземи си електрическа кола с ляв волан. Това е моят съвет.