Споделена история от Други

Да сънуваш даден човек?
Здравейте на всички!
Искам да попитам какво значи когато сънуваш доста често даден човек, който много ти липсва и не си виждал от много време (при мен е 6-7 месеца)?
Аз попринцип много го уважавам него и мисля че изпитвам някакви чувства към него, само познати сме, не излизаме заедно, но той много пъти ми е казвал че ме харесва и т. н.
Откровен е с мен, не крие какво изпитва към мен.
Дори имаше период, в който не си писахме от няколко месеца и и изведнъж преди месец и половина пак започна да ми пише и да ме занимава... Но аз не съм готова за връзка с него, може би мисля че не си пасваме достатъчно като характери. Забелязала съм, че не е достатъчно честен с мен в някои случаи.
Но винаги като погледна негова снимка и изпитвам нещо към него... не знам какво ми става, но постоянно мисля само за него, всеки ден чакам да ми пише, гледам профила му и се надявам все някога да го видя някъде навън, понеже сме от един град, а не сме се засичали никъде... Много пъти ме е канил да излезем, да се видим, даже ми е казвал че и аз много му липсвам и иска да ме види, но аз все му отказвах и се оправдавах. Забравих да кажа, че той е на 21 г.

Коментари

1.   Не е хубаво да отказваш дори веднъж. Ако харесваш някого трябва да тичаш към него с всички сили и да му показваш, че го харесваш. Ако се дърпаш, отказваш и бягаш накрая търпението ще свърши и той ще си тръне огорчен а дори и нещата да се развият добре пак ще остане това огорчение и спомена, че си отказвала и това ще ви създаде много проблеми в бъдеще.