Споделена история от Други

Компания за пътуване и други
Искам да се запозная с нови хора и реших, че една добра опция би била така наречените travel buddies, хора които искат да пътуват, но няма с кого от познатите си, затова търся някой като тях и пътуват заедно. Има доста сайтове за намиране на такива хора, доста от които аз съм проверявала, но искам да попитам знаете ли някой легитимен такъв сайт? Пробвали ли сте някога? Какви са други възможности за запознаване с нови хора освен клишетата като запиши се на курс и прочие...?

Коментари

1.   Здравей, аз търсих същото и намерих един сайт магеланци. Ком на латиница. Оказа се, че има цяла общност от пътуващи хора. Къде смяташ да пътуваш, ако не е тайна?

3.   Просто се записваш на някоя екскурзия и готово. Можеш и самостоятелна стая с доплащане да искаш или те настаняват с някой.

4.   До номер 1

първо благодаря ти, не съм го чувала сайта, но ще погледна, а да пътувам искам навсякъде, но цели в близко бъдеще са южните европейски страни като Испания, Италия и тн.

От авторката

5.   И на мен много ми се ходи в Италия и по-специално в Рим, най-вероятно към септември ще пусна тема в този сайт, че търся спътник. От номер 1

6.   Здравейте, има ли желаещи за пътуване?

7.   Здравейте. Винаги имам желание да пътувам, но не винаги имам време или спътник, който споделя идеята за същата дестинация. През есента бих посетила някоя европейска страна, а ноември, януари или февруари- някъде на топло :)

8.   А има ли желаещи за пътуване из България?