Споделена история от Други

Пишете смислени неща, истински проблеми!
Защо се публикуват теми и се задават въпроси, на които сами може да си отговорим? От категория Любов и изневяра постоянно се пълни с Теми как на разни момичета им иневерявали половинките и се чудят що да правят?

Можете и сами да си отговорите на това. Пишете по-смислени заглавия, отговарящи на категорийте, за наистина истински проблеми, които трудно могат да бъдат разрешени.

Нека дадем шанс на хората с наистина истински Проблеми да ги разрешат.

Коментари

1.   Напълно си прав но истинските проблеми едва ли могат да бъдат решени точно тука.

2.   Точно ти пък ще прецениш, кои проблеми стават за тук и кои - не. Хората щом споделят и искат помощ и мнение, значи си чувстват проблема належащ; на таб ако не ти е интересен или не можеш да дадеш смислено мнение, просто пропустни и давай нататък.

4.   Да, до известна степен си прав...но аз съм на 19 години, още съм млада и зелена и просто се нуждая да споделя с някого нещо, макар и елементарно да е за теб, за мен може да е от голяма полза за живота ми напред, тъй като нямам с кого да споделям...

5.   Разбирам те, но нещата които те вълнуват мисля, че вече са изписани тук и по много още Форуми и ще намериш отговорите на своите въпроси:)

6.   Е все пак по-хубаво да има по-маловажни теми отколкото трагични и хората да са по-щастливи, да нямат сериозни проблеми!:)))

7.   Дай ми пример за нещо смислено.

15 годишни ни дават акъл.
С 20 годишните не може да се приказва.
30 годишните, вече женени развеждани по 100
пъти, се мислят за важни.
40 годишните ни пращат на майната си.
Аз съм на 50 и такива като мене май ги няма.

Ако този сайт беше мой, щях да го изтрия, защото
ми се напълни главата с детинщина. Няма как, зарибиха ме тука и винаги когато си пусна компютъра влизам и чета.
Иска ми се много да помагам на хората, особенно на
тези които искат да умрат от любов.

Когато напиша нещо смислено, винаги се намират някакви да ми скачат. Обичам хората, може би защото съм човек на изкуството художник съм, грешен съм от всякаде, но може би това изкуство ме запази във времето да не стана мутра,
да гледам на проститутките като на нормални жени
и тъй нататък.

Ще се подписвам с ГС1

И най важното, ако ще пишем, на страдащите им трябват
психолози. Да му влезеш на човека в душата и да го
успокоиш, а не някакви изкуфелници да ни учат на
писмо и четмо.

Пиши нещо за себе си. Може и да си малък, това за
мене няма никакво значение.