Споделена история от Други

R.I.P. Avicii :(:(
R. I. P. Avicii :(:(

Здравейте! За жалост, по много тъжен повод влизам тук. Днес се рових във нета и случайно се натъкнах на новината, че Avicii (Авичи) - любимият ми диджей, е починал. Много жалко, беше ми абсолютно любимият артист през последните 10 години, защото напоследък истински артисти много рядко се срещат, а той беше точно такъв-талантлив, даровит, отдаваше му се природно да борави с пулта и да измисля вълшебни мелодии, които сякаш идваха от друга вселена и нямаха нищо общо с нищо земно и познато оттук. Четох, че през 2014 година претърпял операция за премахване на жлъчката, като преди това злоупотребявал доста често с алкохол и наркотици на участия и дори приемал, когато му предлагали шампанско и Блъди Мери от улицата с напълно неизвестен произход... Много жалко... Още един неповторим талант, погубен от прокобата на пороците на развлекателната индустрия и безвъзвратно отишъл си без време. Знам, че не всички ви интересува тази новина и не всички знаете за него, но просто на мен наистина ми беше любим изпълнител и ме оформи като личност и индивидуалност с музиката си.

RIP, Tim Berling-Avicii (1989-2018)

Ти може и да си мъртъв, но музиката ти ще живее вечно с нас!

Коментари

1.   Алкохол и наркотици, това е, да мислят младите, ама не вярвам

2.   R.I.P Avicii

3.   Avicii беше първия диджей, който ме запали по електронната музика. Когато чух, че е починал все едно някой ме заля със студена вода. Много ще ми липсва. Аз много исках един ден да отида на негов сет, но какво да се прави, каквото е писано. Музиката му е вечна. Както беше казал самия той : "One day you'll leave this world behind, so live a life you will remember. " Винаги ще има специално място в сърцето ми.

5.   Причината за смъртта му не са наркотиците, а депресивното му състояние, той е мислил за живота от друг ъгъл, това го е измъчвало и един вид се е самоубил.
Богатите и известните също имат проблеми, не си мислете че е бил щастлив и е водил спокоен начин на живот.
Светла му памет!

6.   Жалко

7.   Жалко, беще млад човек, още много можеше да постигне. Няма значение, че не си познавал някого, винаги е кофти, когато някой още в разцвета на силите си напусне този свят. Кой знае колко изтормозен е бил. Хората гледат само парите и славата, а не се замислят, че да се задържиш в шоубизнеса не е лесно и понякога някои хора просто не издържат.
Почивай в мир, Авици.