Споделена история от Други

Подарък за 18-годишно момиче
Здравейте, скоро най-добрата ми приятелка ще стане на 18 и искам да ѝ направя готин подарък.

Моля Ви, ако ще напишете неща от сорта на "Ти я познаваш най-добре" - просто недейте.

Мислех си да ѝ подаря куче. Обожава животните и наистина иска едно, но тъй като все още живее с родителите си не искам да рискувам. Отказах се от идеята да ѝ подаря домашен любимец.

Не искам да ѝ подаря дрехи, бижута, парфюми - предостатъчно има такива неща, а и не е кой знае колко оригинална идея.

Също така се спрях на идеята да изкарам огромни плакати (например формат А0) на две известни личности, тъй като е тяхна голяма фенка.

Цената не е от значение.

Дайте ми някакви идеи, а вие какво сте подарявали?

Коментари

1.   Може ли да напишеш неща които тя харесва или хобита аз на моята най-добре приятелка и подарих скок с бънджи . Има сайт в който предлагат различни ваучери за гмуркане под вода и т.н. А може да отидете на СПА или концерт

2.   Интересна книга, билет за концерт, плюшена играчка ( е, на 18 става, но все пак са едни мекички и сладки ), може и някакво преживяване... Успех!
One girl

3.   Аз преди няколко години подарих на приятелка чаша с наша снимка много и хареса. Може да пробваш и ти отиваш в някое фото или намираш някой сайт занимаващ се с тези услуги и готово.

5.   Подарявала съм почивки, полети с балон, кутий пълни с най-различни дреболии (бонбони, патрончета, презервативи, все за майтапа). Всъщност първите две изобщо не са толкова скъпи, колкото се предполага, сама останах изненадана. Подарявала съм и клишета- парфюми, дрехи, плик с пари, гримове. Веднъж направих кутия с късметчета за близка моя приятелка. Подарявала съм шоколад и алкохол на обща стойност 50-60лв, което се предполага, че е в границите на допустимото за най-близките. Правила съм разни сантиментални подаръци, свързани със спомени и придружени с албуми/постери. За 18-годишна е добре и да купиш сребърно колие или нещо по-суетно, което после ще се използва. На мен са ми подарявали и заря, като ме изкараха в 12 часа по нощница, имаше конфети, шампанско, викове... всъщност ми остана хубав спомен. С приятелите ми си правим повече изненади и шеги, отколкото подаръци за празниците, но има много снимки, има много смях и накрая на деня си лягаш с усмивка.

6.   Здравей,
наистина ти я познаваш най-добре, но може да купиш една от големите рамки за снимки с няколко полета и да сложиш ваши снимки. според мен много ще се зарадва.

Успех!

7.   Карикатурите са доста оригинална и забавна идея за подарък, а и напоследък станаха доста популярни. Можеш да поискаш карикатура, която да изобразява вас двете, може и само тя да е на нея. По-интересно ще е, ако в нея са включени и неща, които тя харесва.