Споделена история от Други

Мнения за преминаване от Android на Apple
Имам Huawei p10 lite синята версия. Никога до сега не съм имал Iphone или какъвто и да е продукт на Apple. Някои вас имате ли Apple телефони?

Честно да ви призная от новите Iphone модели не ми харесват. Харесвам дизайна на SE или на 6/6S. От тези кой е най-добре като цена и качество? Има ли доволни от марката и съответно недоволни?

Колко им издържат батериите? Приятел имаше iphone 6 преди време и на ден по два пъти го зареждаше... Смятам да го използвам от време на време за снимане. Имам предвид, когато съм навън, правя снимки.. дори като се замисля почти всеки ден все нещо заснемам за спомен, я пейзажи, я в града, я с приятели се снимаме.

Коментари

1.   Голяма грешка ще направиш

2.   И аз съм с Huawei p10 lite, бях се чудил или него или SEто. И мисля че направих грешка. Според мен по-добре да си вземеш SE, защото има хардуера на 6s и е по-евтин. Но ако искаш по-голям екран си вземи 6s. 6 колкото и да е добър остарява, има още 1 година поддръжка.

3.   Не съм голям разбирач, но единственото което знам и е мега дразнещо и заради което никога не бих си купила Iphone е факта че нищо не можеш да качиш
Например имаш CV, снимка или песен mp3 в компа и най-елементарния начин е да си свържеш телефона с лаптопа и да го прехвърлиш.
Забранено е.
Iphone е просто една голяма реклама. Всички звезди със селфита в огледалото и видиш капака с ябълката и си мислиш кой знае кво. Особено по старите модели с тея миниатюрни екранчета...

4.   Я си остани с хубавия Huawei и не се излагай с тоя Apple. Това е абсолютна измишльотина и безумица. Телефончето, което имаш си е чудесно. SE е с някакъв адски смешен размер - под 5 инча. Ще се губи в ръката ти.

5.   Не си давай парите, за 3-4 годишни телефони, котио нямат нито гаранция, нито батерия. Това ми е мнението.

6.   Че са толкова стари толкова са, но по-добре от мизерен андроид. Имат гаранция, имат батерии. Имат и мин. 3 години актуализации, даже и флагманите на андроид не могат да се похвалят с толкова, а да не говорим за по-новите айфони. IOS те си я правят за устройствата, тъй че всичко си е добре оптимизирано за хардуера. И ако някой напише че ги бавят, то е заради батериите, а и в най-новия IOS може да се махне това забавяне, тъй че...

7.   " SE е с някакъв адски смешен размер - под 5 инча. "

Всъщност, някои хора харесват този размер, защото е по-удобен.