Споделена история от Други

Не искам да деля стая
Вече много години деля една стая, а аз не искам. Ограничен съм да правя доста неща, например да гледам спортовете на живо (ако са късно не ми дават, независимо кой е спорта и кои спортисти играят. Това за мен е престъпление. Ако случайно стане така, че България спечели нещо престижно късно вечерта, аз няма да го гледам на живо, въпреки че имам желание. Не ми се гледа на запис. Имаме възможно да ми се направи стая, много лесно е, но никой не иска, с изключение на мен. Все пак това не е единствената стая. Не знам какво да направя по въпроса, за да получа нещо важно и заслужено. Защото ако България или някой спортист от България спечели нещо престижно вечерта, даже пак няма да мога да гледам. Така тази година пропуснах да гледам два турнира в САЩ, които ми се гледаха. Просто животът ми е ад, не искам това да продължава дълго :(. А и на всичкото отгоре, понякога вратата не искат да се затваря, защото е било топло. (това го казват дори и по време на буря или дъжд, даже и при много ниски температури) Искат да ме наглеждат, което е безсмислено

Коментари

1.   Тази тема я публикуваш за втори път.
И първия път главния въпрос беше на колко години си, но и тук ти не го споменаваш. Не мисля, че ще получиш по-различни отговори от тези в първата ти тема.

3.   Я стига глупости, искал стая, за да гледа мачове... Колко деца стая нямат, ти имаш, ама заради мачове се оплакваш. Пълни глупости...

4.   Коментар 1, темата я пускам за първи път, не съм видял дали вече има подобна. Коментар 3 изкам поне България да гледам

5.   Нямал собствена стая ти се радвай, че имаш дом и семейство, което те обича, защото някои деца нямат и това! Сериозно плачеш за бой момченце! Светът не се върти около теб приеми го в живота не винаги получаваме това, което ни се иска! Голяма работа като гледаш мачовете на запис светът няма да се свърши.

6.   До коментар 5 ако имаме възможност, защото да не получа стая. А ние имаме.