Споделена история от Други

Пишат ли ви жените в социалните мрежи?
Пишат ли ви жените в социалните мрежи? И съответно същия въпрос към жените... Пишете ли на мъжете във Фейсбук примерно...

Отдавна не ми се е случвало да се запозная или запиша с непозната по Фейсбук и да изляза с нея, да заформим отношения каквито и да било. Пиша понякога и или не отговарят или го правят с една две думи и това е. Преди имах доста комуникация с непознати жени в Интернет. Сега сякаш нещата се промениха.

Мъж на 24

Коментари

1.   На мен ми пишат страшно много мъже, понякога по 100 на ден и нямам време даже да им прочета писмата. Понякога когато никой не пише и имам време, ако някой пише може и да му отговоря. Пита ли ме от кой квартал съм, всичко приключва. И общо взето пиша ако ме провокира с нещо различно от комплименти, от кой кв си и прочие клишета. За среща много рядко, за да се видя с някой трябва да го харесвам на външен вид, да съм си писала с него, той да е умен и грамотен. Да знам за него каква му е професията и да се уверя че не е някой откачалник. Хора които съм виждала на живо преди това имат по големи шансове.

2.   Писала съм на непознати или бегло познати мъже, които ми харесват, но почти никога нищо не се е случвало. Само с двама-трима разговорът е потръгвал.
Избягвам да го правя напоследък. Дори някой мъж много да ми хареса, не мисля, че аз като жена трябва да съм тази, която го търси, проявява интерес и т. н. Все пак и той ме има в приятели, ако е заинтересован, ще ми пише. Ако не е, защо да хабя време и енергия - както казах, опитът ми показва, че не се получават нещата, когато аз им пиша.
Това в по отношение на мъжете, с които не се познаваме, но се имаме във Фейсбук. Иначе ако става въпрос за мъж, когото познавам, излизаме, приятели сме и имам желание за нещо повече - разбира се, че (ще) му пиша. Все пак всяка връзка е двустранна. Но към непознати съм се отказала да правя първата крачка.

3.   Жените от социалните мрежи изобщо не ме интересуват. Това са някакви окапанячки, с проблеми, и каквито и хубави и разголени снимки да са си сложили, това ми говори единствено за вътрешна празнота, простотия, и вампирска жажда за чуждо внимание.
Много по-интерени са ми жените ИЗВЪН социалните мрежи - тези които срещам на живо - по курсове, при пътувания и бизнес срещи, в университетите, в спортните зали и библиотеките, в разните клубове по интереси, танци, семинари, йога.

4.   Не пишат но не е наша вината, а просто има много кандифати и са заринати с коментари 100 харесвания, много съобщения и става нещо като Спам. И те не проявяват интерес. Трябва да действаш на живо. Но и там си е съзтезание. Тряя си хубав забавен и заможен. Никоя не бяга от хубавото

5.   Не си струва да се занимаваш със социални мрежи за запознанства. Нещата не се получават там, хората са твърде страхливи и предпазливи там, доста разглезени откъм внимание, нещата често не са такива каквито изглеждат, колкото и да си пишете ако на живо не се харесате всичко е напразно. Изобщо не си струва да си хабиш времето за това. Тези социални мрежи не се използват по-предназначение - за създаване на нови контакти и сближаване, не защото нямат такава опция а просто защото хората не желаят, просто са твърде плахи и предпазливи за да действат наистина и открито. Може би тиндър е изключение, но не мога да кажа със сигурност, защото нямам опит с него.

6.   Не ми пишат никакви жени по социалните мрежи. Имам фейсбук профил от 6-7 години, вече с около 400 и малко нагоре "приятели". Досега нито една жена не ми е писала. Аз съм писал на разни жени, но не са се получавали нещата и не съм излизал на срещи с тях.

Единствено ако се запозная с някое момиче наживо и ѝ взема фейсбука - тогава може да си говорим повече по фейса, макар вече да гледам да го избягвам. Друго си е живият контакт. Но дори така не ми се получават много нещата, не съм във връзка от 3 години вече, а съм на 30 и не е като да не търся. Не знам какво се случва в обществото, но хич, ама хич не е добре за нормалния средностатистически мъж, като какъвто се определям. Нито съм батка, нито разпуснат тип. Нито висок, нито нисък (182см). Нито тъп, нито умен. С висше, ама не с магистратура. С кола, ама не някаква лъскава. Живеещ под наем сам. Разбира се, ще кажете, че нещо в характера ми куца - сигурно е така, но там не са лесни за промяна нещата, особено на тази възраст.

Жените обичат да ме френдзоун-ват, сигурно защото не се опитвам да ги сексам на първа-втора среща и ме мислят за някакъв путьо, не знам вече и аз. Anyways..