Споделена история от Други

Кой телефон да избера
Здравейте!
Скоро ще си купувам телефон и съм се спряла на два модела.Бюджетът ми е ограничен,така че не мога да си позволя някой мега скъп телефон.И така направо.Чудя се между:

http://www.technopolis.bg/bg/Mobile-phones/%D0%A1%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%82%D1%84%D0%BE%D0%BD-GSM-NOKIA-3-COPPER-DUAL-SIM/p/574593

http://www.technopolis.bg/bg/Mobile-phones/%D0%A1%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%82%D1%84%D0%BE%D0%BD-GSM-SAMSUNG-GALAXY-J3-J320F-DS-WH/p/574036

Надявам се да получа добри мнения по въпроса и модераторите да публикуват темата.Много ще съм благодрарна да коментирате кой от двата телефона е по-добър като качество(още повече от хора,които са имали един от двата модела),но и от по-запознати няма проблем.

Не искам да си давам парите напразно,още повече,че не разполагам смного средства за в момента:(

Коментари

1.   С две ръце съм за самсунг

2.   Според мен Samsung. От личен опит с Nokia. Нов модел на 2 месец започна да забива.

3.   Нокията за мен е по добрия избор... по голяма памет и по добра предна камера

4.   nokia-та
Повярвай ми, разбирам от спецификации и ще останеш по-доволна от нея. Да, samsung-а е с по-красив дизайн, но е по-стар, с по-малко памет, по-стара ОС [Android]...

А ако вземеш този ще си на голяма оферта.. Ти си прецени. :)

https://www.youtube.com/watch?v=sdlTRK-dNVU
https://smartphone.bg/search?utf8=✓&q=meizu m6&per_page=27&search[s]=price_asc

5.   Nokia-та. Самсунгът ще умре на втория месец, личен опит точно с тоя модел.

6.   От авторката:
Забравих да спомена, че телофънт ми е необходим предимно за обаждане и тук-там някоя и друга игра и нямам кой знае какви изисквания.

7.   1. Препоръчвам ти Meizu M6 - 199лв
2. Нокиата е по средата, но по-добра от самсунга!
3. Samsung, ниски и слаби спецификаций. :)
Решавай.
Smartphone. bg имат по-добри цени, не знам защо бягате по технополис и емаг, дето слагат високи надценки или високи цифри за стари и слаби устройства.
:)

8.   Нокия естествено!

9.   Аз бих ти предложил Xiaomi Redmini 5 32Гб вариант . Телефонът е с 50 лв по-скъп , но значително превъзхожда и двата посочени от теб модела .
Ето линк към онлайн магазин :
http://shtepsel.bg/product/1256/xiaomi-redmi-5-32gb-dual-black.html

П . с - НИКОГА не купувай телефон от технополис или техномаркет , обикновено надуват цените до макс !

10.   Определено Samsung. Не се хаби с тази Nokia. Да, старите с копчетата бяха хубави, но бяха. А тези, не. Определено не. Един познат си взе Nokia 6 и му губеше обхвата постоянно и накрая се отказа от нея и си взе Galaxy J5 2017. Мнооого доволен от избора си. Аз съм с J7 2017 и какво да кажа- уникален телефон за 545 лева, когато го купих, вече е под 500 лева. Все пак успех с избора.