Споделена история от Други

Луда ли съм
Наистина откачам. Още не мога да повярвам какво видях и даже не знам дали е истина.
Става дума за братът на приятеля ми. Той и изглеждаше като мрачно и асоциално дете още когато се запознах с него но не видях нищо странно защото повечето тинейджъри минават през различни фази по време на пубертета. Обаче преди един ден стана нещо което ме шокира. Отидох на вечеря у тях и трябваше да остана да спя. След като вечеряхме седнахме на дивана но телефонът на приятеля ми позвъня... обаждаха се от полицията.... един негов братовчед се беше хвърлил в канавката със мотор.... много тежко ранен е.
Той ми каза да си лягам но аз не пожелах и останах будна. Веднага щом излезе запалих цигара в хола и си сипах нещо газирано за пиене. Знаех че по малкият му брат е вкъщи и реших да го викна при мен за да не е сам. Отидох до стаята на Денис и почуках на вратата и след секунда той отвори.... попитах го дали ще се присъедини и той само кимна одобрително с глава. Отидохме на масата и той веднага запали цигара с мен. Стоях малко учудена защото не знаех че пуши и след това седнах на стола. Две минути помълчахме и после той попита как е майка ми защото знаеше че майка ми е в болница. Отговорих му че тя вече е по добре и тогава каза нещо странно. Затвори очи и извади една дяволска усмивка.... след това каза--Майка ти би съжалила че е родила грешница като теб--
аз изпаднах в шок и веднага попитах какво съм направила. Той просто се облегна на стола и отговори--Още не си--
Малко уплашена отидох и си легнах.... не знам как съм заспала но се събудих някога към 3 сутринта много жадна и станах да отида до кухнята. Тогава съжалих че влязох там. Денис седеше на пода на кухнята със нарязани ръце и говореше на непознат за мен език... навсякъде в стаята бяха нарисувани звезди които са оградени във кръг и гол до кръста той се обърна към мен и със втрещения си поглед разгледа тялото ми. Умрях от страх и се заключих в банята. На сутринта просто събрах смелост и отключих... със някакъв не човешки страх отидох до кухнята.... явно се беше опитал да изчисти но още имаше следи от кръвта му.. макари малки. Облякох се и се прибрах вкъщи и сега приятелят ми звъни но не смея да вдигна от къде да знам че денис не се обажда.... Моля ви кажете какво му е на това момче.

Коментари

1.   Не ти си лудата, а той. Сигурно взима наркотици или ходи в някаква секта. Поне вдигни на гаджето ти. Може да ти обясни.

2.   Много ужаси гледаш вечер!
Ако историята е истинска (едва ли), насвии това момче в един ъгъл и го сплаши хубаво - залепи му един дървен кръст на челото и го поръси с вода, уж светена, подготви я предварително. Цитирай думи от Библията и всеки път, когато го видиш да прави или да ти казва нещо странно му показвай един кръст и почвай да цитираш Библията. Ама го прави с такъв гърлен глас, че да му изкараш ангелите. И така.

3.   Да беше го пуснал/а в проза и литература! Браво!

4.   Не знам дали е истинска историята ти, но има голяма вероятност да е някоя секта намесена. Помогнете на това момче.