Споделена история от Други

Партньорска aстрология и аспектите
Здравейте! Отварям тази тема за синастрията в астрологията. Ако има любители или хора, които се занимават с това нека се включат :)Изчела съм много за аспектите, но ми е много интересно как тълкувате съвпада на женско слънце със сатурн на мъжа? и Партньорско слънце, което попада в мой 8 дом? Можем да разширим темата разбира се тя е много обширна :)

Коментари

1.   по - добре пиши в някой форум за астрология, потърси в гугъл, има и български

2.   И аз съм съгласна, че е по-добре да пишеш във форум за астрология. Там ще срещнеш много повече разбиране и темата ти ще се развие. Иначе, веднъж приятелка прави някакви астрологически изчисления за съвместимост на няколко двойки, между които бяхме и ние с приятеля ми. Ние имахме едно единствено положително съвпадение, всичко друго показваше, че никак не сме един за друг. Останалите имаха огромна съвместимост, астрологията показваше, че те едва ли не са създадени да бъдат заедно. Да, но реално от всички, само нашата връзка издържа, затова и не вярвам прекомерно на астрологията за партньори.

3.   Практикуването на твоето хоби е забранено от Бог в Библията. Това че е е разпространено и изглежда безободно не значи че е такова.

Второзаконие 28
10Да не се намира между тебе някой, който да прекара сина си или дъщеря си през огън {Т. е., който изгаря сина си или дъщеря си в огън. }, никой чародей, астролог, гадател, или омаятел,
11 никой баяч, запитвач на зли духове, врач, или запитвач на мъртвите;
12 защото всеки, който прави тия дела, е омразен на Господа, и поради тия мерзости Господ твоят Бог изгонва тия народи от пред тебе.

4.   Съвпади със Сатурн не носят привличане, но могат да донесат стабилност, реализъм и трайност, но при лоши аспекти - илюзии. Като цяло трябва да се гледа цялата синастрична карта и поотделно картите на участниците. Привличане има като са намесени Марс и Венера, евентуало и Луна (за по-емоционално привличане, не задължително сексуално). И не гледай само съвпади, ами и опозиции (често се усещат по-силно от съвпадите), както и квадрати и тригони.

5.   Номер 3, я се стегни!