Споделена история от Други

Любими сериали
Здравейте. Споделете какви сериали гледате и кои са ви любими. Ако питате мен какви сериали гледам, отговорът е - ВСЯКАКВИ. Аз гледам всякакви сериали - американски, и латиноамерикански, и турски, и индийски, и руски, и гръцки, и италиански, и корейски, и испански и български и т. н. без значение жанра.
От американските - прекалено много са.
От латиноамерканските - Трима братя, три сестри, Осъдена, Изпитание на любовта, Жената в огледалото, Чужди грехове, Зоро, Марина, Клонинг, Лицето на другата, Буря в рая, Дявол с ангелско сърце, Капризи на съдбата, Призракът на Елена, Касандра, Неопитомени красавици, Гибелна красота, Виктория, Някой те наблюдава, Горките родители на богатите деца, Господарката на Троя, Бурята и Росалинда.
От турските - 1001 нощ, Мелодията на сърцето, Гордата Аси, Малки жени, Под липите, Незабравима, Езел, Перла, Пътищата на съдбата, Любов и наказание, Памуковата принцеса, Брак с чужденец, Забраненият плод, Мечтатели, Пепел от рози, Великолепният век, Кварталът на богатите, Огледален свят и Твоят мой живот.
От индийските - Цветовете на любовта, Малката булка и Светлината на моят живот.
От българските - Забранена любов, Стъклен дом, Седем часа разлика, Столичани в повече, Под прикритие, Тя и той, Фамилията, Къде е Маги, Откраднат живот, Домашен арест, Революция Z, Етажна собственост и Връзки.
От руските - Кухня и Мутра по заместване.
От испанските - Щурите съседи, Новите съседи, Моите мили съседи и СМС.
От италианските - Елиза, Веществени доказателства, Отдаденост и Страсти в Тоскана.
Това са ми любимите сериали. А на вас?

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   Аз харесвам най - вече англоезични продукции, които не се излъчват по нашите телевизии. Затова ползвам замунда. Тези дни смятам да дръпна
Medici: Masters of Florence (2016– )
Trust (2016– )
Succession (2018– ) - обаче този третия ще почакам да му излъчат целия сезон, че така серийка по серийка не обичам.
Също очаквам и на Better Call Saul (2015– ) новия сезон.
От испанските преди време бях гледала Víctor Ros и беше готино сериалчето.

2.   Гледала ли си Кварталът на богатите, но оригиналния американски сериал? Аз имам страница за него във фейсбук, ако ти харесва може да я харесаш. Много хора биха искали да го гледат отново за това писах до Бтв лейди и от там ми отговориха, че ще обсъдят идеята и ако го излъчват ще обяват на страницата какво и в ефира.

3.   Гледам "Живите мъртви", "Екзорсистът", "Изгнаник", "Убийството на Джани Версаче", "Легион", "911", "Паранормално", "Пришиване", "Дълбоката държава", "Зловеща семейна история"-всичките по Фокс, някои от които са вече минали, а за фон си пускам радио "Веселина, изобщо докато гледам телевизия, радиото винаги свири! А ти пускаш ли си радиото, докато гледаш телевизия-страшно забавно е!

4.   За мен най-добрият сериал е Клонинг в първият му вариант. Съдържание, багрите на Мароко, религия, дрога, любов. Страхотен. Чичо Али с неговата мъдрост. Ако някъде има събрани притчите и умните му приказки моля споделете. Има някакви откъси, но не знам къде мога да го гледам отново този филм.

5.   Турски: "Мелодията на сърцето", "Листопад", "Мечтатели" от по-старите; "Без бандити светът е невъзможен", "Моят живот", "Истанбулска булка", "Вътре" от актуалните

Бразилски: "Шоколад и пипер", "Клонинг"

Американски: "Сексът и градът"

Номер 4, и на мен "Клонинг" ми беше любимият сериал-наистина там има от всичко, толкова философски и с такава музика, истински шедьовър! Но откакто изгледах отново "Шоколад и пипер"(скоро го повтаряха), като че ли по-скоро той е любимият ми бразилски-пак страхотна музика, хумор, природа, ведрост, много по-лек е от "Клонинг" и по-разтоварващ, но пък от друга страна по-несериозен, зависи какво търсиш. Препоръчвам ти да гледаш и него.

6.   От турските ти препоръчвам - "Черна любов ".

7.   До преди 2 месеца по БТВ Лейди даваха турския сериал "Майка" римейк на японски такъв със същото име. Разказва се за малко момиченце, чиито майка и пастрок непрекъснато го малтретират, а от училището и социалните са безсилни да се задействат, тъй като то не смее да издаде мъчителите си от страх(веднъж учителките отиват на проверка в дома му и вторият баща изрод убива зайчето на малката за назидание ). Учителката му по заместване, която е кариеристка и не иска да гради семейство една вечер го намира вързано в чувал за боклук и от този момент майчинския инстинкт се събужда в нея и тя решава да вземе момиченцето, да избяга с него и да стане неговата нова майка. Всеки път съм го гледала с насълзени очи никое дете не заслужава да живее така!

8.   За момента само Завинаги свързани мога да кажа че ми е(единствен него следя), макар че не знам още колко за дълго ще ми е... Засега го гледам с интерес и се старая да не пропускам, но... в един момент просто съм сигурен, че наистина вече няма да ми понасят нервичките и сам ще спра да го следя, ама а да видим кога точно! ... Иначе преди и аз следях доста от Светлината на моя живот, ма там много тероризъм бе, не ми допадаше всичко у него... а за турските-не съм сигурен, че съм имал истински любим във времето, даже нито един не ми е бил. Макар че по едно време и аз леко си бях паднал по Мечтатели, ама... май никой вече не е в състояние да ме грабне, така да го кажа...

9.   Оо мога да изреждам цял ден. Откраднат живот, Столичани в повече, София ден и нощ, Опасни улици, Черният списък, Дневниците на вампира, Досиетата Х, Доктор Хаус, Двама мъже и половина, От местопрестъплението Маями, Монк, Матлок, Кости, Касъл, Чък, 24, Зина принцесата войн, Херкулес, Убийство по сценарий, Диагноза убийство, Убийства в рая, Бягство от затвора, Престъпни намерения, Осмо чувство, Грозната Бети, Среща с Джордан, Изгубени, Малкълм, Анатомията на Грей, Кунг Фу легендата продължава.

10.   Всички сериали с най голямата звезда на Япония-Кимура Такуя! Невероятен актьор, и прави страхотни роли, определено съм му фен!

11.   Преди 7 години по "Диема Фемили" даваха един прекрасен корейски сериал Хиляди пъти любов - ако проявяваш интерес епизодите ги има във вбокс, както със субтитри, така и озвучени на български. Разказва се за две млади жени чийто съдби се преплитат. Едната е студентка на 23-24 г. последен курс педагогика от бедно семейство принудила се да прекъсне последната година, за да помага финансово на семейството си, а другата е снаха в богато семейство хокана от свекърва си, защото не успява да зачене. Изведнъж бащата на бедното момиче внезапно се разболява и се нуждае от транплатнация на черния дроб и за да спаси баща си и да плати лечението му тя се принуждава да стане сурогатна майка и да износи дете за другата. Те не се виждат лице в лице, тъй като цялата работа става чрез жена посредник брокер на сурогатни майки. И тъй като детенцето си е нейно т. е от нейна яйцеклетка, а не другата и и е първо накрая и е трудно да го даде и посредничката и го изтръгва от ръцете докато спи. След 3 години пътищата на двете жени се пресичат. Няма да издавам повече подробности.

12.   От американските ви препоръчвам Gossip girl, One tree hill и pretty little liars.

13.   Почти всички американски, турски, испански и латино американски сериали, излъчени у нас в периода 2008-2013 ми харесва.