Споделена история от Други

Странното поведение на жените
Здравейте. Интересува ме поведението на много жени в интернет пространството.. Има едно момиче, което постоянно ми лайква разни неща, почти нямам публикация, която да не е харесала. Така си осмислих, че може би има нещо, което е нормално.. И и писах.. Знам как да започна добре разговор, но тя
ми отговори супер незаинтересовано. Накрая супер тъпо приключи разговора заради нея.. Спрях да и пиша и се почна пак едно лайкване. След време пак и писах и даже не ми отговори на съобщението.. а го е видяла. Това поведение много често го забелязвам при момичетата. Като им пишеш не реагират.. Стряскат ли се не знам и аз.. Много неприятно ми става така, един вид отхвърляне, а аз дори не съм я свалял, а просто исках да започна някакъв разговор.. Тея харесвания значат ли нещо и въобще има ли смисъл от тоя фейсбук..

Коментари

1.   За жените лайкването нищо не означава. Много от тях си лайкват просто ей така, безда влагат смисъл.

2.   Така, пише ти жена.
Много хора НЕ ВЪЗПРИЕМАТ интернет пространството като място за свалка!
Хората си лайкват/харесват неща, защото просто им е скучно и поради това зарибяващо, и често наистина са се изкефили на самото нещо, но въщност изобщо не се интересуват от човека, който го е постнал. Не се и замислят за него.
Излез да общуваш с жените НА ЖИВО, стига си киснел в нета. Спри да разчиташ на това, че някои хора са си намерили половинка в нета - просто са имали голям късмет, било е една рядка случайност.

3.   С една дума - не. Фейсбук е чисто губене на време.

4.   Неадекватното поведение при много жени не е изключение а правило. За себе си аз съм намерил решение - държа се като тях, неадекватно и безотговорно. Всъщност нищо което правиш не трябва да значи нещо, просто държанието ти трябва да е капризно, безотговорно, моментно и водено от емоции. Така сте на една вълна и си интересен.

5.   Ако харесва и на приятелите ти и като цяло е доста активна във фейсбук, няма никакво значение

7.   4 заслужава 6 звезди. Пробвай така и ще се убедиш. Ама не знам дали ти идва отвътре.

8.   Номер 4, абсолютно съм съгласен с първото изречение на коментара ти. Този факт съм го установил много отдавна. Поздрав.

10.   Държиш се като жена, която се оплаква, че мъж е спал с нея, а после не й се е обадил :D Човече опомни се. Натиснала е едно бутонче "харесва ми", това не значи че действително те харесва и е влюбена в теб.

11.   Според мен лайкват, за да се вържеш че те харесва и да започнеш да я лайкваш и ти .Жените душа дават да се чувстват харесвани и специални .

12.   Ето поради тази причина много хора вече спряха да реагират един на друг в интернет пространството - заради филмари като теб!
Слез на земята малко, момичето просто е харесало твоя публикация.
Ако искаше нещо с теб, да си разбрал.
Жените хич не сме толкова завоалирани и потайни, когато стане дума за чувства.
Личи ни от километри какво изпитваме към даден човек.
И както писаха хората по-горе, виждай се с жените на живо, не в нета.
И без това половината лъжат и в реалност нямат нищо общо с това, което виждаш по профилите им.
Така хем ще си видял истинското момиче, хем и ще си комуникираш с нея на живо, имащ наблюдения върху реалното й поведение, а не някакви случайни лайкове.

13.   Абе вие последните двама прочетохте ли историята, преди да я коментирате? Тя му е харесала куп публикации, а той не я сваля, а иска да завържат някакъв обикновен разговор. Просто тя има някаква друга логика, явно неразбираема за мъжете. Но бих казал, че това е заради изискванията към жените - да са недостъпни, за да не изглеждат като курви. Щом той търси само разговор, значи може тя да се е филмирала, и да си е въобразила, че ще я ухажват.
м34

14.   Номер 12 айде без злоба, просто съм задал въпрос. Аз също не разбирам този тип комуникация и затова съм я пуснал тази тема. 98% от разговорите ми са извън интернет прпространството. Но е нормално, когато някой ти харесва всичко, което публикуваш, постоянно да се замислиш, че тоя човек харесва нещо в теб, не мислиш ли?

15.   Честно казано и аз си мислех, че някой ме харесва, ако харесва повечето ми публикации, но близките приятели също го правят. Освен това ми се е случвало, като си хванат приятелка да спрат да харесват нещата, които публикувам. Така че, понякога наистина може би значи това, понякога и май повечето пъти- не. Аз например не бих харесала каквато и да е публикация от човек, когото изобщо не харесвам и не сме говорили никога. Явно за всеки е различно.