Споделена история от Други

Татуировка, издържаща 2/3 месеца?
Въобще има ли такова нещо? Много искам да си направя. Измислила съм си 3 (: Мястот, видът- всичко. Имам огромно желание (вече 2 години), но не и за постоянна. Тоест, искам и постоянна, но съм на 15 години и не мисля, че сега е най-доброто решение. И се насочих към някоя за 2/3 месеца, която да мога да си подновявам, ако започне да се изтрива. Първо мислех, че с кана ще стане, но те държат по 15 дни. Поне така прочетох. Някой да има представа как би могло да се получи? Мерси(:

Коментари

1.   Здр, няма такива татуировки, за съжаление.

2.   Грозно е!!!!

3.   Не питам дали е грозно. Всичко е върпос на вкус.

Четох в един сайт, че има за около 2 години? Но човекът, който ги прави, е чак от Бургас, аз съм от София, някой да знае някой, който прави същото, но тук? Не вярвам да няма, но сигурно не търся на правилното място?

4.   несе притесняваи има татуси дето седат за по 1 месец примерно, зависи по колко пати се къпеш. Те несса опасни и се правят само с туш и няма никакви игрли и такива глупости, аз лично имам един фр дето си беше направил такава и му седя един месец и 2 седмици и после изчезна. А ако искаш постояна това става с разрешението на родител но дори и те да ти разрешат ще се сасипеш защо то докато станеш на 18 има да растеж и койата се рапъва и така ще стане едно голямо петно.
ПОЗДРАВИ GRAffI tI WrIThER ChIo

5.   временните татуировки не струват
в постоянните е истината, но си малък за постоянна

6.   Можеш да си направиш татуировка от кана :). Мисля че издържат около 1 месец, но не знам къде се правят такива. Може би в някое студио за татуси..? ! Ако искаш се поразрови в интернет.

7.   внимавай с каната - причинява алергия, черната е синтеична... забрави

8.   Много зависи от мястото къде се прави истинската, естествено че ако момиче си направи на корема и след време реши че иска деца ще се разпъне. За истинските човек трябва да мисли за бъдещето си т. е. ако е на цялата ръка ще е грозно, а и не всеки иска да взима на работа татуиран мутант.
Аз имам от 5 години на кракът и да ти кажа номер 4 че не се е разпънала изобщо. Не при всички хора се разпъва с годините. Избледнява да но да се разпъне като мекица не винаги

9.   с кана таусите държат по 2, 3 месеца. има студйо в студенски град точно до манията, момчето работи много добре.

10.   Аз четох, че с кана за за по 1 месец макс.? Сигурен/Сигурна ли си в това, което казваш? (:

11.   в Бургас има такъв човек заслужава си да дойдеш за татуса аз си направих 50 лв. ми взе за гръб
защото е фр на брат ми

12.   Номер 11, колко време държи? (:
авторка

13.   А аз познавам балканския победител на конкурса за татуировки и той е във Велико Търново в Lighthouse Tattoo. Работите му са невероятни.
Лола

14.   Може ли инфо за човека от Бургас който прави временни татуси?

15.   Къде правят временни татуйровки в България? Моля за отговори!!!