Споделена история от Други

Технически въпроси
Здравейте, аз съм момиче на 21 години и ще ви задам няколко въпроси.

Моят компютър е 10 годишен и операционната система е Windows XP.

1. Мога ли да си купя Фотошоп и да го изтегля на Windows XP?
Трябва ли да инсталирам нова версия на компютъра например Windows 7, защото много се притеснявам, че ще ми се изтрият всички документи и снимки и ще ми се счупи компютъра?

2. Аз нямам смартфон и никога не съм имала през живота си, но когато си купим Смартфон с Андроид той ще бъде общ ще го използваме с кака ми. Само ще си правим, снимки, видео и ще използваме безплатните приложения в Google Play. Няма да използваме интернет, защото ние го използваме на компютъра, няма да си изтегляме музика и няма да говорим с никого на него, защото кака ми има свой телефон, а аз няма на кого да се обаждам.

2. Колко безплатни приложения от Google Play мога да изтегля, прочетох една история в този сайт, в която пише, че човекът не може да влезе там.
И на нашия ли телефон така ще стане?

3. От една седмица и няколко дни имам канал в youtube. com, но имам нула абонати. Как мога да събера абонати? Според мен нямам абонати, защото нямам приятели, във фейсбук имам само 10 приятели, но с тях не съм се виждала отдавна.

4. Ще можем ли с кака ми да прехвърлим снимки от Диска, който е ДВД. после да ги прехвърлим на флашка и да ги сложим на смартфона, когато си го купим?

И за последно, може ли да ми препоръчате Смартфон с Андроид нова версия до 500 лева.

Нямам кого да попитам за тези неща, затова се обръщам към вас.

Благодаря ви предварително и се извинявам, ако съм ви изгубила времето.

Коментари

1.   Аз съм авторката, мога ли да ви попитам дали може да имам два мои профила в Инстаграм и един на кака ми, когато си купим смартфон.

2.   Значи, не знам майтапиш ли се с нас, ама ако не поне да ти кажа - не си купувай фотошоп! Потърси го в zamunda . net
Изтегли си го от там и си го инсталирай - там хората са написали как става и какво се прави, а и торентите винаги имат много коментари, които могат да ти бъдат полезни.

3.   1. Можеш да изтеглиш безплатно фотошоп който ще работи на твоята операционна система от замунда, защото ако си купиш последната версия тя няма да върви на ХП поради най малката причина е конфигурацията на компютъра която предполагам е много слаба щом още си с ХП. При смяна на Windows нищо не се губи ако не правиш формат.
2. можеш да теглиш колкото си искаш приложения стига телефона да има достатъчно свободно място.
3. Не разбирам много от YouTube но най лесно се събират абонати като си рекламираш канала във форуми и слагаш линк към твой видео клипове и чрез приятели на приятели да го споделят канала. Запомни не ти трябват много приятели а просто да са точните хора за теб.
4. От диска ги прехвърли на компютъра и после свързваш смартфона с компютъра чрез USB кабела за зареждане на телефона и ги копираш или качваш на телефона в зависимост от самия телефон става по различен начин.
5. Телефон с андроид аз бих взел отново на самсунг някой който е на 4-5 месеца от високия клас телефони дето е ползван от OLX или някоя заложна къща където е оставен от някой наркоман или комарджия но задължително да има документи с гаранция. Аз съм със самсунг S7 edge без дефекти но не си вземай такъв че повечето имат дефект на дисплея. Вземи си S8. Тъй като разбирам че сте във финансово затруднено положение и при грешка ще те боли много заложи на доказана марка като самсунг а неговата рискувай с китайски Huawei или Lenovo

4.   Много благодаря за последния коментар. Не се шегувам с вас, ще го изтегля от замундата, както ми каза номер 2 или когато имаме пари ще си купим лаптоп с операционна систeма Windows 7, където ще си купя фотошоп.
Аз искам да правя фотоманипулации, които да качвам в Инстаграм. Притеснявам се, че ме глобят, ако разберат по някакъв начин, че не съм си купила Фотошоп от сайта им.