Споделена история от Други

Какво следва?
След 1-ин месец правя 26-ст години и още не съм опитал доста неща от жиживот-а, поради гадни обстоятелства :S...
Тъй че ВСИЧКО ХУБАВО ТЕПЪРВА ПРЕДСТОИ!!! :)
Имам доста въпроси, но ще намеря верния отговор!

След като съм пропуснал младежките си години (това не означава, че сега не съм точно в тях (поне така се чувствам)), как да срещна подходящото момиче (за Мен), тъй като всичко е ограничено (предстои преместване на постоянния адрес в големия град)?

Аз май сам достигнах до отговора, просто ще изчакам подходящото време!

Но това ми е и главния въпрос:
--- От къде взимате сили да издържите всичко случващо се (с другите хора, но не и с Вас) или се пускате по течението и живота се случва?

Та какво следва в близкото бъдеще?
(Повечето от вас са преминали през този етап от живот-а, тоест 25/6-ст годишни младежи)

Коментари

1.   Х-м... интересен стил на писане. Чак се озорих.

2.   Ще ти кажа при мен как е. Следва мизерия, депресия, огорчение и въобще един голям ташак. Аз съм на 30. Някъде до 26-27 и аз вярвах в "истинската любов" и прочие романтични простотии. Но реалността е един голям ташак. Жените са масово развратени, а мъжете са два вида - или големи ебачи или смотаняци като мен. Големите ебачи минават много жени, докато смотаняците играят игри, правят пари или се занимават с някакви други простотийки. От 2 години някъде не съм излизал на среща с жена. Огорчен съм от "нежния" (неадекватния) пол. Масово се държат като необуздани животни.

3.   Аз съм на 25 и съм абсолютно същия случай като номер 2.
Погнусен и отвратен съм и не ми се занимава с жени.
Истината е MGTOW, но обаче 4-то ниво.
Хора като нас трябва да се откажат от обществото, защото то не предлага нищо за нас!

4.   За мен беше по-рано. Като студентка се изнесох на квартира. Следва търсене на работа, малко мизерия, малко икономии, после се оправяш. Научаваш какво от къде да пазаруваш, как да готвиш, как да си чистиш печката. След половин година и финансовото ти положение става по-стабилно, защото свикваш с разпределянето на пари. Почваш да живееш нормално. Излизаш с приятели, работиш, развиваш се. Искаш, не искаш, по някое време срещаш човек, който те кара да се усмихваш. Има разочарования, има страст, има сълзи, викове, но и хубави моменти. Напасвате си, опознавате се, научавате си номерата. Минава малко време и осъзнаваш, че вече знаеш можеш ли да вярваш на другия. Не е розово, животът не е розов. Трудно е докато определиш положението си.

5.   Живота е шибан. Вчера навърших 28г. Еми не ми е добре. Чувствам се неудовлетворена от живота, някак загубила хъса си за развитие и любопитството към околното. Имам работа по специалността, която честно казано не ми харесва, но също така имам приятел, който също не е това, което искам.
На думи най-лесното е да напусна работа и намеря друга, но съм в относително малък град и единственото решение е да замина за друг град, но приятелят ми не желае да се мести, а аз фо обичам колкото и да не ме удовлетворява на моменти. Чувствам се емоционално амортизирана. Уж имам всичко, а всъщност нямам нищо. Света на възрастните е така, а нашето поколение е обременено.