Споделена история от Други

Гол вкъщи
Здравейте. Темата ми е може би малко странна, но все пак ми е любопитно. Не успях да намеря друга подобна.
Мъж на 23 съм и живея сам. Когато съм си вкъщи стоя постоянно чисто гол. Не се смятам нудист, но когато съм си вкъщи съм гол. Обличам се единствено ако някой ме посети или ако нощта е студена. Та въпроса ми е това нормално ли е? Така ми е удобно и си харесвам тялото (даже може би повече от нормалното)
Според вас нормално ли е това и вие как бихте го приели? Към дамите имам и по-специален въпрос. Ако приятеля ви ходи гол вкъщи как бихте се чувствали вие и би ли ви било добре?

Коментари

1.   Щом живееш с ам и така ти е удобно нямя никакъв проблем да ходиш както си искаш. Съвсем нормално е..

2.   Аз бих свикнала, защото нямам предразсъдъци. А и мисля, че би повдигнало и моето самочувствие да се науча да харесвам тялото си и да не се притеснявам от голотата. (и аз не съм нудист, рядко се събличам, само спя гола, защото не живея сама) Иначе, защо не, какво лошо има?

3.   И аз съм нещо подобно, но не чисто гол, а с не плътно прилепнали боксерки. Лято е, ако сложа тениска и къси гащи, ще трябва да усиля климатика, и ще стане некомфортно за откритите части на тялото.

4.   Тоест ако някой ти звънне на вратата трябва да чака 4-5 минути докато се облечеш? Или си имаш някой халат който намяташ и излизаш с него на вратата?

5.   Моят мъж ходи гол. Не ми пречи, правя му забележки, ако не се усети и седне да се храним така. Иначе 2, 3 пъти е отварял гол на инкасаторката за водата... та този навик не е много ок. Мисля, че в началото не го правеше, не знам кога се отпусна толкова.

6.   Лятото приятеля ми ходи по боксерки, не ми пречи. Виждала съм го гол, но предпочитам да сяда на дивана по боксерки. Това е. Правя си някаква извратена асоциация, като видя мъж, който цял ден си ходи гол и се сещам за всичките ми братовчеди, които на по 3-4годинки тичаха по пищови на село по двора и цопаха в легени с вода, нагрята от слънцето.

7.   Не е хигиенично според мен, иначе какво ти пука, след като живееш сам. Виж, ако докато си ходиш гол в къщи и постоянон търсиш огледало, в което да се огледа, това може би вече е проблем.

8.   Ние с приятеля ми също ходим голи понякой път, но по често той е с боксерки а аз по прашки и сутиен. Може би единственото, което ни пречи в момента, е че в хола имаме прозрачно перде и се вижда всичко :D

9.   Аз съм на 19 и от 12 годишна си ходя гола у дома когато съм сама. Прохладно е, чувствам се свободно и това ми помага да обичам тялото си още повече, защото съм свикнала да го гледам голо. За мен голотата не е срамна и е нещо съвсем нормално и не ми прави впечатление, не съм като другите хора, които задължително я свързват със секс. И аз спя гола, а и е много здравословно преди всичко, по този начин е по-малък рискът от срамни болести. Напълно нормален си, спокойно.

10.   И двамата с приятеля ми обичаме да си се разхождаме чисто голички из вкъщи и изобщо не ни пречи. Обличаме се само ако някой звънне на вратата или ако просто ни е студено, обаче иначе си ни е супер вечер като съблечем офис дрехите да си се отпуснем голички на дивана. Така, че за мен това си е напълно ок и не мисля, че имаш повод да се срамуваш. Дори и да имаш приятелка някой ден, ами нали спиш с нея, т.е. виждала те е гол многократно, тогава какъв е проблема да си седиш на дивана и да гледаш телевизия така?
Не пречиш на никого и не скандализираш хората, нали?

12.   И аз го правя, пък съм жена. На мъжа ми не му пречи.

13.   Не мисля, че е проблем освен за теб- не е хигиенично... Тялото ти отделя пот и секрети и ги размазваш по дивана, столовете, покривките.
Отделно ти може да прихванеш някоя бактериална инфекция по нежните лигавици на тялото с допира ти до различни повърхности по които са кацали мухи например или има други нечистотии, да получиш замърсяване, зачервяване и т. н.

Ако сложиш поне едни боксерки ще е по-добре според мен.
Аз понякога си ходя по гащи, но чисто гола не...

15.   Аз живея сам и си ходя гол из стаята, но ако имам посетител винаги съм облечен.
П. С. на 26 г съм - мъж-гей

16.   И аз съм или по бельо или без горнище, но гащички слагам, защото ми се е случвало да съм възбудена и докато си седя на възглавничката, на стола в кухнята, например, да потека, което значи да пера супер често тези възглавници. Не знам за мъж... да го гледам гол постоянно, би ми било странно когато сме навън с дрехи :-D