Споделена история от Други

Филми
Здравейте, ще съм ви много благодарна, ако ми кажете няколко интересни филми за гледане. НЕ ОБИЧАМ ужаси изобщо. Искам да гледам филми, подобни на Шерлок Холмс... Тоест обичам филми с мистерии, загадки и подобни. Смешни филми рядко съм гледала, затова и смешни филми може да ми предложите.
Също така обичам и филми, свързани с космоса... (знам, че звучи мъничко шантаво, но това съм аз))

Коментари

1.   Gone Girl
Zodiac
Seven
Interstellar
Pulp Fiction
Arrival
V for Vendetta
We're the Millers
Lucy
Into the Storm

2.   Британците са силни в този жанр (мистерии, трилър и тн.), за който говориш. Виж сериалите Endeavor и тези за инспектор Мегре (Maigret). Не са сериали в американския смисъл, защото всеки епизод си е отделен филм и не е нужно да си гледал предишните, за да знаеш какво се случва. Има ги в замунда със субтитри.

3.   "Elementary - Елементарно Уотсън", или само Елементарно - сериал е
За космоса - много има -Interstellar примерно

виж този линк

https://www.imdb.com/list/ls070000750/