Споделена история от Други

Загубих любовта на живота си!
Здравейте! Моята история е много дълга но ще опитам да я пресъздам на кратко.

Бях на 15 години когато се запознах с едно прекрасно момче. С което в началото бяхме само приятели, след това нещата се задълбочиха и на мен много ми харесваше чувствах се желана. Просто бях влюбена до уши. Още не бях завършила и решихме да направим годеш, след което заживяхме заедно, много се разбирахме и неможехме един без друг.

2005г. той замина на мисия в Босна тогава страдах много. Постоянно бях на телефона и си говорих с него пишехме си писма и смс и си повтаряхме как не можем един без друг и колко много се обичаме. Бях отслабнала много просто ми липсваше. Той непрекъснато казваше като се прибера ще направим СВАТБа и аз бях много щастлива. Върна се и се оженихме, след няколко месеца аз забременях и ни се роди най- прекрасното дете на света. Сега той е на 2 годинки и е много умен и хубав. Пълно копие е на баща си. На всички ви се струва че това е една прекрастна приказка. Нали? Да така е беше приказка, но сега е кошмар от който не мога да изляза колкото и да се мъча. Нямам никакво желание да живея.

Преди пет месеца моят съпруг се блъсна с един мотор и два месеца беше в кома аз бях постоянно в болницата, но рядко ме пускаха да го видя, през сълзи казвам че вече моят съпруг не е сред нас загубата беше огромна, аз не спирам да го обичам и сигурно никога няма да мога да спра. Нашето прекрасно детенце остана без татко си, който страшно много го обичаше и не даваше косъм да падне от главата му. Сега живея в АДА, тук на земята без всякакво желание за живот. Но и немога да оставя това слънчице само ще бъда най голямата глупачка ако го направя.

Получавам нервни кризи изнервям се от най малкото нещо и съм много объркана незнам как да постъпва с живота си. И незнам какво ме чака за напред. Много много ми е тежко, ако някой може да ми помогне моля ви да ми споделите. БЛАГОДАРЯ!

Коментари

1.   Здрасти мъж съм на 21 години. Искрено ти сyчувствам, саболезнования за съпруга ти! Знам колко е тежко като изгубиш голямата любов ( щмакар и да не съм я изгубил по твоя начин).

Права си за едно нещо .. най-глупавата постапка ще е да оставиш детенцето само ... знам че е трудно но се стегни трябва да си мъжко момиче от това зависи не само твоето бъдеще а и бъдещето на сина ти. Няма да те съветвам да си търсиш др мъж макар че си още млада и това не е изключено но тук само садбадата ще си каже дума а и не вярвам в момента да ти е точно до др мъже.

Мисли си за хубави неща, гледай колкото може по малко да оставаш самичка. Кани приятелки, роднини на гости гледай посотяно да си заета с нещо. Върши неща които ще те правят щастлива или поне ще те разсейват . Успех ти желая!!!

И умната ей :) само на мъника му е позволено да прави пакости :)

2.   Мила, живота продъжава! Живей заради детето си направи това, което съпруга ти би искал! Той би исакл ти и дето ви да бъдете щастливи!

3.   Толкова е ....меко казано тежко, че каквото и да кажа ще бъде малко. Горе главата и живей заради детео си.

4.   Това което се е случило с твоят съпруг е много лошо. Искаш съвет, но съвети лесно се дават, но трудно се испълняват. Единственото което мога да ти кажа е старата максима, че времето лекува по силно лекарство за такива случаи няма. Оотдаи се на детето си и се бори за неговото щастие. А останалото ще се намества бавно и дълго иска търпение и воля да го преодолееш.

5.   Настръхвам от историята ти! Това е истинската любов ти я имаш! Вземай някакви лекарства за нервите. Живота продължава! всичко е в твойте ръце! Той ще се радва и ще ви гледа от високо! Спокойно! знам, лесно е на думи! КУРАЖ! Упокой се, паниката няма да е полезна нито на теб, нито на детето. Избягвай да плачеш пред него, знам, че гоправиш често! Иди на психолог! Не ми е мястото аз да давам съвети, но искам да си силна и да знаеш, че той е до вас и ви обича!

6.   Не мисля, че някой тук може да те утеши или да спре сълзите ти...Преживяла си най-ужасното нещо, сефа живота ти се струва ужасен, но погледни детето си- то има нужда от теб, твоя любим би предпочел да си силна заради сина ви. В такива моменти си казвам - колко е шибан живота - когато всичко е наред най-лошото се случва. Господ ли ни калява, не знам, но адски боли. Колкото и да е тривиално...времето ще излекува болката, макар и не напълно....Много ме трогна твоята изповед и малко несвързано пиша.

7.   Съчувствам ти. Сигурно нямам дори и бегла представа какво ти е. Във едно нещо съм сигурен на 100% в този свят - Времето оправя много неща. Сигурен съм, че след време всичко ще се нареди колкото и неприятно да изглежда в момента. Не зная дали при всички хора е така, но при мен по-бързо минава болката след като и се отдам а не като се боря с нея. Дано този неприятен период от животът ти мине бързо и следващият да е дълъг спокоен и пълен с любов. Успех!

8.   Няма такова нещо като Любовта на Живота ти в 21 век! Ще го осъзнаеш и ти скоро!:)

9.   Просълзих се! Аз ще кажа, че след всяка болка идва и малко щастие. Просто така е устроен живота, не знам кой го е направил такъв, но той си е ужасен и хубав, после пак се изменят двете крайности и това е просто един шибан кръговрат. Бъди силна заради сина си.

10.   Много съжелявам мила, наистина! Знам, че каквото и всеки един от нас да напише, няма да изтрие болката от сърцето ти, няма и да я направи по-лека, но погледни детето си и то ще ти даде отговора, мисълта за живота ти. Бори се ако не за себе си, за малкия сладуран. Сигурна съм, че и мъжът ти не иска да се предаваш! Той никога няма да умре, той ще продължава да живее в сърцето ти, на теб и на малкия.

11.   Напълно те разбирам, аз също загубих съпругът си, но при автомобилна катастрофа, той беше на 28г., имаме син на 5г. Наистина е тежко и много боли, но силата ми идва от малкото СЛЪНЦЕ, което има нужда от мен повече от всякога. Бъди силна!

12.   Aз изгубих моята голяма любов на 13 години много ми е криво но нито едно момче няма да ми помогне да забравя моята първа голяма любов ще го попня дълго време ОВИЧАМ ГО

13.   Съжалявам и ти съчувствам....за преживяното.
Живей за детенцето.
Вярвай.
Ще се моля за теб.
Бог те обича.....

14.   Може да поговориш и с психолог, много ще ти олекне и ще ти подейства много добре :))))

15.   Мила, никога няма да ти мине. Аз вече четири години съм без любовта на живота си. Липсва ми толкова много, че чак ме боли. Не минава!

А на номер 8 ще кажа: Има любов на живота. Аз обичам този мъж вече 25 години, и ще го обичам докато дишам!
И още нещо - предпочитам да боли, но не искам да го забравя. Страх ме е, че ще го забравя!

16.   15, това твоето не е любов, а (емоцианална) зависимост.
Любовта е универсална и неотменима категория, като гравитацията, и е основно свойство на Съзнанието. Тя няма нищо общо нито с конкретен човек, нито с илюзиите ни за нея.

Нямаш си и на представа колко много вредиш на развитието си с този филм, в който си се вкарала, но всъщност изборът и животът са си твои. Щом искаш - продължавай да наливаш масло в огъня, и същевременно да стоиш встрани от живота. За накои водовъртежът на падението е много по-"удобен" от спиралата на развитието - там просто трябва да се отпуснеш, което никак не е трудно при положение, че преди това някой друг е мислил за всичко твое...

Виж какво съветва №14 такива като вас.

Ray

17.   Номер 15: Ray, с цялото ми уважение към теб ще кажа: кой си ти, че да ме характеризираш. Ти не ме познаваш, а си тръгнал да слагаш в графа "водовъртеж на падението."
За твое сведение, в последните 15 години не съм живяла с този човек. Имам си живот, пълен с възходи и падения.
Имам си и ново семейство. Психически стабилна и жизнена
жена съм. Това обаче не ми пречи да обичам. Не ми печи там някъде дълбоко да го има това чувство и тази болка, и
понякога да ровя в нея. Да ти е хумвало, че точно това може да ме държи трезва. Точно тази болка ме кара да
помня, че съм наранявала, че са ме наранявали, че съм ЧОВЕК!

И предпочитам в мен да гори огън, отколкото да останат само въглените! За това ще наливам масло в огъня!
Може би сега ще ми поставиш някоя друга диагноза?!

18.   мила,живота е пред теб.Пред теб е и наи-хубавото нещо на земята.Помисли за детето си загубило е вече тя си родител обичаи го за двама не мога да си представя как се чувстваш но главата горе има за какво да живееш...Тои може да си е заминал от тоя свят ама ти е оставил нещо толкова невинно не го изоставяи и ти бори се не си сама

19.   Здравей, мъж на 28 съм от средно голям БГ град, на три пъти губил любовта... Първия случаи бе още в гимназията , с тийнейджърската ми любов, с която бяхме заедно 3 години (IX , X & XI клас ) , но се самоуби заради проблеми с техните поради връзката ни. В началото на университета се запознах с друго момиче, и след известно време се влюбих в него. За щастие се оказа, че чувствата ни са взаимни. Бяхме заедно почти 5 години, като последните 3 от тях дори живеехме заедно, преди да загине в автомобилна катастрофа, когато бяхме само на 24... Около година по късно срещнах и последното момиче в живота си. Крояхме планове за семейство и деца. Преди около 2 години обаче, я диагностицираха с най страшната диагноза - РАК... Бях с нея до последно. Почина преди няколко месеца. Поне за в момента, честно казано, не знам дали някога ще мога пак да обичам вече някоя друга, така че те разбирам напълно...