Споделена история от Други

За мотивацията и хейта
Здравей!
Ако се чувстваш тъжен/на заради хейта, замисли се, че няма да се провалиш! Ти можеш много, притежаваш упоритост и целеустременост, затова ще спечелиш. Не слушай хейта, той се пише от хора, които ти завиждат. Те те обиждат с целта да те свалят долу и да пожънат твоите успехи. Но няма да го направят. Всеки път, когато хейтът те нарани, чети това. Можеш много! Ще успееш! А предишните така наречени хейтъри ще се пукат от яд, но ти ще си щастливият/ ата! Опитай, спечели, не пиши и не чети хейт. Благодарна съм, че прочетохте това. УСПЕХИ : )

Коментари

1.   Това ще го кажа на приятеля ми дето бръкна с мокра ръка в контакта за да го изчисти...

2.   Номер1, много уместен коментар. Да знаеш, че приятеля ти има психическо заболяване.

3.   Почти ме разплака.
В момента се намирам точно в такъв етап в живота си, че мечтите ми се сбъдват една след друга, благодарение на години преследване и борба.
И, разбира се, всеки се опитва да ме сломи отвсякъде.
Ако знаех, че ще бъда толкова мразена, когато успея, може би изобщо нямаше да го искам толкова...

4.   Абе и аз мислех и действах така както е описано в темата ама се изцепих здраво. Провалът беше огромен и брутален. А на хейтърите тогава не само не обръщах внимание но ритах срещу тях, връщах им злото. Много врагове имах. Но се мотивирах от Вермахта, Хитлер, Ханибъл Лектър, Амон Гьот и други все такива "розови" личности. И всичко това на фона на парчета Front 242 - Religion (Pussy Whipped Mix), SS Sturmfuhrer - Nationalisten, няколко парчета от Рамщайн и химна на Северна Корея. " Яко усилени. Излишно е да споменавам колко бесноват бях. Мисля, че не всичко става с упоритост и целенасоченост. Нещо, ако е писано, че не трябва да стане няма да стане, колкото и да натискате газта. И влака е мощен и целенасочен, но се движи не сам където иска, а където му бъде заложена релсата. Колкото е да е мощен и да иска в друга посока, не може да преодолее зададената му от външен фактор посока(релса). Който прави свинщини ще си пати и няма да прокопса колкото и да е умен упорит и целенасочен. Вече съм поспрял да ги правя, но гадостите, заблудите, лутането на празно и разочарованията не спират да ми се сипят на главата. Не знам вече докога. Не издържам. Ама аз съм си виновен. Ще спя с много жени в това число и омъжени, с магии ще си играя, при врачки ще ходя, на бой ще налитам, хора в нета ще оскърбявам, извратени неща и гнусотии във форуми ще пиша. Айде де сега бъди упорит и целенасочен в продължение на години да видим как ще успееш. Пукат ти каската до последно, и живота се отнася с тебе като с псе, което бие за най-малкото. Ако някой даде съвет как да се измъкна от това положение, много ще съм му благодарен.