Споделена история от Други

Къде да уча с ДЗИ по биология ?
Къде мога да си продължа обучението си със биология ? С разултатите от ДЗИ. Иначе мисля да кандидатствам в Мединцинския Университет Пловдив - Помощник фармацевт, но казват ми че няма да мога да реализирам тази професия кат има Фармацевти.

Коментари

1.   Няма бъдеще според мен в тази насока вече, насочвай се на друга де

2.   Кажете в какви насоки има бъдеще, не съм автора, но живо ме интересува, защото ще записвам.

3.   До 2:

Тези насоки, в които си добър, миличък! Не "записвай" нещо, само за да се похвалиш, че си студент, или защото е модерно и се води, че "дава бъдеще". Дори и най - елитната специалност не може да даде бъдеще, на човек, който просто не е за там. Ако пък учиш нещо по - "екзотично" (примерно арабистика), но си най - добрият в него, а и без това сте 5 човека в страната, тогава може би ще си много по - "реализиран" от някой адвокат без дела или някое селско GP, нищо че те са "юрист" и "медик". Успех и на теб и на автора! И... умната!

Борония

4.   ем да и на мен ми казаха, че вече няма бъдеще в тази професия, но не знам на какво да вярвам в такъв случай. Чакам още мнения ако има фармацевти и от тях :D

6.   Специалности, при която оценката от ДЗИ заменя оценката от конкурсен изпит в Пловдвиски университет за кандидат-студентска кампанияа 2011 / 2012

Биоинформатика
Биология и физика
Биология и химия
Бит и технологии
Екология и опазване на околната среда
Екология на биотехнологичните производства
Компютърна химия
Медицинска биология
Медицинска химия
Молекулярна биология
Химия
Химия и физика

ХИМИКОТЕХНОЛОГИЧЕН И МЕТАЛУРГИЧЕН УНИВЕРСИТЕТ - СОФИЯ
Оценката от ДЗИ по „Биология и здравно образование” – за специалностите „Биотехнологии”, „Инженерна екология и опазване на околната среда” и всички специалности от професионално направление „Химични технологии”;

Югозападен университет „Неофит Рилски” - Благоевград
Екология и опазване на околната среда
Кинезитерапия
Логопедия

Медицински университет – Плевен
Акушерка
Медицинска рехабилитация и ерготерапия
Медицинска сестра
Медицински лаборант
Рентгенов лаборант
Социален работник

Софийски университет „Св. Климент Охридски”
Медицинска рехабилитация и ерготерапия

B. K.

7.   Мерси всички специалности са доста интересни и привлекателни, но най-много ме привлича фармацията и мисля, че ще ме приемат с оценката от ДЗИ. Но що мислят хората, че тази професия няма бъдеще? :(

8.   Не слушай разни дървени философи кое има реализация и кое няма. Щом нещо ти харесва, давай! От теб зависи дали впоследствие ще се реализираш или не.

9.   И аз така реших кат не ми се учи друга специалност няма смисъл да продължа както и да е с Фармация ще съм (: