Споделена история от Други

Относно Samsung a6+
Здравейте, искам да попитам хора, който имат Samsung galaxy a6+, доволни ли сте от камерата? Понеже в този модел, тя е водещото. Колебая се вече седмица да си го взема ли, или да хвърля малко повече пари за 7, 8, 9 като не виждам да са с нещо кой знае какво по добри, освен в цената там разликата я усещам. Какво мислите за камерата, добра ли е, стават ли ясни снимки с високо качество, другото което ме интересува, да не изпъкват всички точици и недостатъци до най малкия детайл, което също ме притеснява при тези 23/4 мп.
Изобщо като цяло вашето мнение за този телефон, и да допълня не ме интересува, че Nokia, lenovo или друга марка е по добра, това аз си го решавам. Въпроса ми е конкретно за тази марка и този телефон - ако искам друг щях да питам за друг :)
Предвид цената се пораждат в мен едни съмнения за качеството, та за това питам, както и ако камерата е добра дали не е прекалено добра, и ясна? Никой не обича примерно порите от лицето му до най малката подробност, да бъдат заснети натрапчиво, което е проблем при някой от по добрите камери :)
Има ли такъв проблем с този модел? Мислите ли, че цената компенсира от качеството? И как бихте отценили камерата?

Коментари

1.   Влез в Технополис и пробвай на място, а и можеш да се обърнеш и към консултантите, обслужващи щанда! Като ме интересува нещо, го търся в интернет, ако ми хареса, отивам на място и го купувам веднага!

2.   Аз имам Samsung galaxy a6 и определено бих ти го препоръчала! Телефонът е голям и позволява да се гледат филми и да се слуша музика има много добър и чист звук!
Камерата е това което и мен ме насочи именно към този модел на самсунг. Прави много чисти и хубави снимки, а за порите не се притеснявай има опция селфи фокус и филтри за снимките!
Така, че не се чуди, а ако имаш възможност направо си го взимай!
Предлага се в различни цветове, така че си избери кой искаш!