Споделена история от Други

На кафе и сладки приказки
Здравейте на всички потребители на сайта!
Имам идея, която с ваше участие може да се превърне в реалност. Всеки, който има желание нека се присъедини тук в моето виртуално кафене! Може да обсъждаме всякакви теми, може да поклюкарстваме, да си изразим просто настроението... В този хубав понеделник нека ни тръгне на слука, с чаша кафе и сладкиш, разбира се виртуално. Представете си нашето кафене, то не е илюзия, щом има истински хора, които седят пред компютрите си и искат да общуват. Нека всеки се чувства добре дошъл, нека всеки напише как се чувства и какво прави. Нека има приятелство, шеги, всичко, което бихте искали да кажете може да го сторите. Просто достатъчно сме чели за отчаяни и самотни хора, за несподелена любов и болки...
Искрено ваша: Lady Lora

Коментари

201-250 от 388

204.   Аве аз ли напоследък забравям да се подписвам, или стават грешки "по трасето"? Номер 200 е от мене. (Как съм уцелил беее.. :-) )

Иначе кафето за днеска приключихме с него, сега след малко ще се ходи на бири :-) Приятна вечер ви желая и до скоро.

Кубрат

205.   Лударке аз съм от Пловдив не от Търново

ае да не става разцепление каня Кубрат и другите на нащо сепаре от мен вече по една биричка а в това студено време и една кана червено вино за всички от мен

БеЛиЯ МеЧоК

206.   Ааа, мерси Мечок! Понеже ти си черпил вече преди 7 часа и предполагам и бирата, и каната вино са св свършили, от мене по един рунд греяна ракийка. Дано в кафето да предлагат... :-)

Кубрат

207.   Предлагат се предлагат се ;)

Къде се изгубиха мойте любимки лоша и лударката

БеЛиЯ МеЧоК

208.   Здравейте, приятели!
Надявам се че всички сте добре.
Хайде, мили приятели да пием кафе, аз черпя всички!
"Животът е като едно безкрайно състезание между бедни и богати, но най-важното е да имаш с кого да се сражаваш"
Поздрави!
^^^^ЛуДкАрКаТа^^^^

209.   Охоо черпите се тук, остана ли нещичко и за една премръзнала и жадна стара чанта:))))

210.   209, разбира се, само кажи как харесваш кафет.
Как сте приятели? Имали кафежии?
Впрочем, време е за обяд.
Каня ви, на чиз бургер със картофки, напитката е пожелание.
Поздрави
^^^^ЛуДкАрКаТа^^^^

211.   209 еееееееееееееее стара чанта, тц. Мернах един коментар, под който се беше писала така. Пиши се поне лачена :)

Лудкарке, какво стана, откраднаха ли те хаха?

Кубрат, то тази тема дето смятам да я пускам, ти знаеш долу-горе за какво става въпрос. Но докато (една дума ли е? ) я пусна, май си разреших проблемите.
Все пак, ако закъсам ще се допитам до вас.

Една тема се завъртя тези дни и не знам защо реших, че е на Кубрат, ама толкова бях сигурна.. после се усетих, че не е. Темата беше за едно куцо момиче, нещо такова.

Мечок, аз съм тук духом хаха, просто съм доста ангажирана в последно време и нямам време много да пиша.
Нали знаеш, офертата за лятото си важи хаха. :)

Поздрави и на М. М - прочетох 2, 3 коментара от последните дни иииииии ме накара така да се замечтая. Благодарение на такива коментари все още вярвам в онази така красива и единствена любов. :))

Мирко и той се загуби това момче.

Поздрави на всички.

Лоша

212.   Без захар и студено Лудкарке за опъване на бръчките:-) Ами Лоша на дневна светлина съм само стара, но на нощно осветление ще мина и за лачена:)

213.   Хах, Лоша, темата за куцото момиче и аз не знам как е могло да ти хрумне, че е от мене. Най-късно на мястото, където тоя зарязва мацката под влиянието на приятелите си трябва да ти стане ясно, че няма как да съм аз. Би трябвало да ме познаваш достатъчно, че да знаеш, че не се водя току-така по акъла на тоя и на оня и нещо като смятам за правилно, го правя. Отделно, че не бих зарязал момиче, в което съм влюбен (както твърди автора), защото е куцо. Никой не ме кара да се женя за нея, но след като имам влечение да избягам от него по такива плитки причини, е толкова кухо, че няма накъде.

А за твоята история - предчувствам накъде биеш, аз дори те бях питал преди време това-онова в тая посока, ама ти се прайш на ударена :-) Ако искаш драсни някой ред, тъкмо ще имаш по-малко за обясняване като знам предисторията :-)

Кубрат

214.   До Кубрат (моля другите да не четат)

Ок, Кубрате както кажеш - но го казвай в тази тема, защото от утре нямам време вече да се ровичкам по Сподели.

Аз обезателно трябва да хвана EC 219 в 16:27
Трябва да мина през църквата, за да си видя хората, но можем да се чакаме в Starbucks-а на Hbf-a.
Кажи кога.
Ще ме познаеш, защото ще разпъна един 17-инчов тъмно червен лаптоп Самсунг. Него винаги имам в себе си.

Ако има в църквата мартеници, мога да накича една, тогава съвсем няма как да се разминем!
Облечена съм със тъмно синьо яке с пухче по качулката, обувките ще са бели UGG-ове, ако вали сняг. Абе, ще ме забележиш - българите си се познаваме по лицата.
Ако имаш мартеница, сложи, няма да навреди!

А.

П.П. Може в Старбъкса да не сервират перфектното кафе, но поне ми е на Gleis-a. Там пия само експресо, останалите „специялитети“ ги оставям на Weicheier-ите, които си пият кафето с мляко и много захар (хе хе хе)

215.   214, е ако ще ходиш до църквата мога да намина до там, аз реших, че това с църквата се е "провалило"? Номера е, че аз най-късно към 14:30-15ч. трябва да тръгвам, така че ако ще искаш да се виждаш с твоите хора след църквата, ще стане много енг. Всъщност не те знам колко време ще се гледаш с тях де. Виж там кое ти е по-удобно, колко искаш да се виждаш с тях и колко с мене :-) и кажи къде да се видим. Във всеки случай на мене 15ч. ми е твърда граница.

Ще те понзая, споко, ако не - ти мене. Няма да зяпаш много в лаптопа и така.

Бтв мартеницата по стечение на обстоятелствата не съм я свалял от миналата година. По принцип не се вижда под часовника, ама като за тебе ще я изкарам на показ :-)

Кубрат

216.   Добър ден и от мен, надявам се денят ви да е бил весел до сега, поне за мен е:)

Snowman

217.   До Кубрат, не четете
Хм, много сложно го правиш. Аз не знам дори, колко от моят народ ще е в църквата. Имам и братовчед там, а ми трябват обезателно координатите на една приятелка...
До края ще трябва да остана значи + едно кафенце може би, знам ли, какво ще им е настроението и дали имат време.
Координати 100% ще оставя на бай Георги (човекът на свещите), защото си загубих немската карта и така и телефоните на хората....
Тъй като ти ще „летиш“ явно по-рано, казвай...
Иначе, аз и друг път ще наминавам, тях може и тогава да си ги видя за по-обстойно...
П.П. Иначе, хората са много отворени и всеки - познат или непознат, може да пие с тях кафе (бира) след това. Сяда се на голяма маса и си бъбриш, с когото искаш. Доста ми липсва това...

218.   Уф, 217, верно стана сложно. Айде днеска ще чекна как стоят нещата при мене, може да разместя малко графика и да имам време след 15ч. и да се видим директно на гарата, тъкмо няма да се разкарвам много. Ще ти пиша довечера или утре тука кой вариант остава последно (както и точен час, ако ще е на гарата). Иначе най-лесно би било ако може след църквата най-напред да се видим с теб за половин-един час, пък после с другите си се гледайте колкото искате. Нямам против да седна с вас, но след като и без това нямам много време, по-добре да го използвам "по същество" :-)

Кубрат

219.   Кубрат, както кажеш.

Проблемът е, че хората от църквата след това като ги знам също гледат да си ходят бързо - докторанти, студенти, хора с деца и т. н. Не остават по-дълго от половин-един час след това. Случвало се е и цял ден да ходим на разни музеи и т. н., но е било много рядко, а и сега не знам, как стоят нещата - може и изобщо да нямат време след това.

Аз друг влак след този или преди този не мога да взема. Преди това ми е рано, след това са с три прекачвания.

До скоро! Пиши, ще проверявам

220.   Лоша, бях в друго измерение, а сега вече съм на земята.
Миро, според мен е постъпил правелно, относно неговата липса.
Неискам да ставам груба, но темата е създадена за всички, а не за двама!!!
Това, не чети, онова -нечети, еми ние останалите сме излишни.
Лека вечер.
^^^^ЛуДкАрКаТа^^^^

221.   ЛуДкАрКаТа, не се сърди - просто хората се оплакаха, че не съм писала в самото начало, че съм А., за да не чели.

Кубрат, след няколко часа заминавам и само спорадично ще чета. Реши се най-после и да ти имам проблемите.

В краен случай - в Старбъкса съм на черно кафе без мляко и захар.
Ако миниш след църквата през B?ckerei-a на U-Bahn-а, ще съм там с, който има време. Шумна компания сме обикновенно.
Хайде, пиши тук... когато се наканиш
А.

П. П. приятен ден на другите, пробвайте кафето си черно и неподправено - без мляко и захар.
Скоро ще превърнем виртуалното кафене в реално и ще спрем да ви спамим темичката

А.

222.   Добро утро на всички :)

Опитвам се да пия вече кафето чисто и студено, но ми е адски гадно.. ужас, не знам дали ще успея дълго.

Кубрат, ами аз пак я бях чела след 2 тежки дни без сън, пък и нали знаеш, че малко не съм в час. Нека ми е простено.
Довечера ще ти пиша на 4 очи хаха, че нямам много време.

Лудкарке, усещам на къде биеш, дано вече си се приземила успешно.
Май с Мирко не се харесвате особено нещо тц.

Чака ме отново някакъв откачен ден, цял ден по банки ( темата за водата не е моя! ) и времето е откачено - със сняг и слънце.

Успешен и усмихнат ден на всички :)

Лоша

223.   Лоооша, как си? ! :))
Лудкарката, кажи ми нещо лошо да съм ти казал? ! :)
Ако ме познаваше на живо ще ше да ме поздравиш и да ми свалиш шапка... ;)
Мечок, това беше катастрофа.. хахахаха!!
Готвиш ли се за 3 март? :)))

Поздрав за всички Камен Воденичаров - Не съм избягал

Мирослав

224.   221, A. сори че не писах снощи, бях до 2 през нощта (!!! ) на работа, днеска пак от рано и сега трябва да офейквам, нямах никакво време. Не се бавя щото се чудя кво да ти кажа.

Тъй, моята оферта е в 14ч. на гарата, щом искаш да е в Старбъска - нека да е там. (Ако искаш ми вярвай, нямам идея къде е тоя Старбъкс на гарата, ама ше го намеря. ) Не знам само дали 14ч. те устройва или ти е рано, зависи колко ще се гледаш с твойте хора на убана на Макс-Вебър-Плац. Пиши тука да потвърдиш, да не стане разминавка. Аз довечера ще чета пак.

Лоша, честно да ти кажа не знам за кво ми говориш в момента :-) но нямам време да търся нагоре. Нз, драсни някой ред и така :-)

Лударке, Мирко и другите: Това дето А. пише "не четете" е за ваше улеснение, в случай че не ви се занимава с нашите истории. Ако ви се клюкарства - четете си, никой не ви е забранил :-) И да, наистина кафето е за всички, за разлика от един коментар по-горе, който намекваше обратното...

Хайде спорен ден от мене.

Кубрат

225.   Миро, разбра ме по-грешно, също така и аз грешно се изразих.
Напротив, , и ти като останалите сте ми много приятни, наистина съжелявам, че така си ме разбрал. ИЗВИНЯВАЙ!!!
Лоша, здравей! Как си? Всяко чудо за 3-дена. Много хубаво беше, но за малко. Живота продължава, макар и вече по труден за мен.
Чеша, яко напред със скоростта на влака ЕКСПРЕС!!!
Вярно е, че студеното кафе е за брички.
Приятели, предложете някоя свежа темичка.
Според вас кой е най-добрия кулинар?
^^^^ЛуДкАрКаТа^^^^

226.   Лудкарке, баба ми беше най-добрият кулинар в моите представи за такъв. Иначе, със сигурност не е Звездев. :)

227.   Та кой друг е от Търново?

Snowman

228.   Добро ви утро на всички! Как сте приятели?
Хайде на кафенце, аз черпя.
226, да съгласна съм с теб, определено не е Звездев. Аз, лично много харесвам Лео, и смятам, че е по-добър от Звездев.
Винаги съм мислила, че възрастните хора са добри кулинари.
226, ще споделиш ли някоя рецепта на баба ти?
Snowan, къде се изгуби?
^^^^ЛуДкАрКаТа^^^^

229.   Тука съм, никъде не съм се губил :)

230.   За Кубрат

Кубрат, както кажеш. Кажи си просто, кога ти тръгва влака...
Можеш ли към 14:30 например, ако не става - ОК, в 14 ще съм там. Mоят влак е чак в 16:26

Иначе, Старбъкса е точно на Gleis 11

A.

П.П. Аз вече пристигнах, в момента съм отседнала в едно българско WG, тази вечер съм на вино и мусака...

231.   Аз се радвам, че има жени като теб и Лоша! :)))))))))
Лоша и Мечокаизгубих те се нещо... o_O
Лудкарката, кво ще правим самички.. хахаха!!
Връщай те сеееее!! :))))

Поздрав за всички Billy Idol - Dancing with Myself

Мирослав

232.   А. Welcome home :-)

14:30 паст. Щом казваш, че след църквата не стоите повече от половин-един час, би трябвало да ти е идеално.

Впрочем що не каза, че си още от днеска наобед тука, можеше да спретнем по една Тангра или нещо подобно, както кажете. (В случай, че не си идвала наскоро - Тангра е новия БГ ресторант, Рилата нещо залезе напоследък, откакто се премести от Баланщр. в Швабинг. )

Както и да е, 19. 02. 2012, 14:30h Starbucks Hbf. Be there.

Кубрат

П. П. Тука жената ме спука от бъзик като разбра, че не съм знаел къде е Старбъкса...

233.   За Кубрат

окидоки...

В 14:30 в Старбъкс-а.
Облечена съм с дънки, бели UGG-s, тюркоазена риза с черно елече...

Bis dann...
А.

234.   Миро тук съм просто днес имах уговорен бой и бях зает

Радвам се все пак че не си тръгна както беше написал пък кубрат

БеЛиЯ МеЧоК

235.   Здравеате приятели! Как сте?
Всички се изгубихте, хайде много изоставаме.
Приятели, в деприсияли сте, дайте да се отпуснем -те депресиите няма да се свършат.
Поздрави
^^^^ЛуДкАрКаТа^^^^

236.   Аз лично не съм в депресия малко ми е кофти и аз нз закво инъче съм добре ти как си лударке... айде по някъф начин да си разменим скайпове пощи ала бала тука по редовните в кафето пием кафета пък номерата си нямаме

БеЛиЯ МеЧоК

237.   Тука сме. Наистина замря. А и никой не ми отговори на въпроса, кой освен мен е в Търново?

Snowman

238.   Да, верно, и аз щях да казвам, че нещо сякаш бомба падна в кафенето. А. стана и си тръгна, ами другите, Зара трябва да е още на сепарето, а Мечока, М. М., Снежния човек и другите...

Хайде поздрави от нашта маса на вашта маса :-)

Кубрат

239.   Добро ви утро, милички: Как сте?
Хайде да пием кафе, аз черпя-във всяка една чаша кафе, ви слагам по-едно късметче.
Какво мислите за домашните любимци?
Аз, много искам да си имам кенгуру или жираф. Искам нещо различно от куче, котка, кокошка, рибки, папагали. Аз съм имала говорещ папагал, да ви кажа никак не се разбирахме... голяма клюкарка е.
Също така, искам и да си имам малко шимпанзе... хахах добър приятел за кафе.
Какво ще кажете за идеята?
Хайде милички, ЛЕК, МЕК, ДЕН!!!
Поздрави
^^^^ЛуДкАрКаТа^^^^

240.   Здравейте отново!!!
Имали кафеджии тук?
Мечок, прав си братле, ама на нас, няма да ни разрешат да си разменим някакви данни.
Snowman, аз съм близичко, много до теб.
За мен ще кажа, че съм добре-за, да бъде така. Аз лично, винаги си казвам, че утрешният ден ще е по-добър от днешния.
Приятели пишете някой ред и ви, или пък предложете нещо.... да играем, да говорим за нещо и т. н. т.
^^^^ЛуДкАрКаТа^^^^

241.   ревниви ли сте какво мислите за ревността и в какви граници е нормална айде една тема която на всички ще е интересна имам идея и за още една ама нека първо тази да изчерпаме аз последен ще си дам мнението

Имам и един специален въпрос-има ли хора които не ревнуват половинките си и какво мислите за тези които крият своята ревност

Специално от

БеЛиЯ МеЧоК

242.   Лоша, какво стана с твоята тема... прати някой линк да се опитам да ти помогна... не съм за подценяване ;d

между другото днес си говорих с една съученичка и тя ми каза следното-ти си умно момче само дет характера ти е малко кофти неизслушваш, а нападаш, ама аргументите са те мн затапващи нещо от тоя сорт... а един педал от моя клас къф пръдльо е нямам думи в час кат се обадя нещо тоя само ми вика - млъкни уе не са обаждай- или си блъска главата в чина факт, че понякога говоря излишни работи , но не и глупости та въпросния съученик даже и кат го поздравя някъде се прави, че не съществувам дееба мазния гей и кат ми каже млъкни уе аз се обръщам и му викам ти ли ще ми кажеш ииии тоя почва да плямпа глупости на тия около него та въпросния е голям пръдльо в часовете ми се е дъхал как ще ме набие как ще ми смаже физиономията фърлял е химикали ро мен (чичо му е директор на даскалото(едно от най елитните в града)а баща му продава софтуери за милиони на софтуер печели над 10 милиона та въпросното лайно мн ме нерви само ми се дърви а междучасията както ме гледа надъхано кат тръгна към него насира дееба лайното както ме гледа злобно в коридорите неиздържа и си сваля погледа , а мн малко хора от това даскало искат да се забъркват с мен... мн ме нервят богаташчетата

Съжалявам, че се отклонявам от темата просто съм малко изнервен, а и гаджето прави тъпотии, ама както и да е имах нужда да споделя нека сега по темата за ремността

БеЛиЯ МеЧоК

243.   Мечок, "Имам и един специален въпрос-има ли хора които не ревнуват половинките си "

/me вдига ръка

Кубрат

П. П. Надявам се има още хора, които помнят какво е /me в IRC.

244.   Честно казано преди се чудех как може изобщо да не ревнувам, чак се притеснявах. Ревнувала съм само един единствен човек. Мисля си, че ревността и доверието са взаимно свързани. Ако се разклати доверието между двама души се започват и проявите на ревност. Може би и за това Кубрат вдигна ръка.
Била съм близо две години с човек, който определено смея да твърдя, че обичах и уважавах - беше страхотен женкар, заобиколен винаги от хубави жени, с които не пропускаше да пие кафе, да си пишат някъде, да ги води на лекар и какво ли не. Изобщо не го ревнувах, не знам защо. Случвало се е да мрънкам, ама то е било, защото е прекалявал и ми се е обаждала гордостта, но не защото ме е било страх, че ще ме замени с някоя или нещо такова.
А човекът, когото ревнувам също не си обяснявам защо - защото ми е засвидетелствал отдавна любовта и верността си, а на мен ми се струва сякаш прекалено хубаво, за да е истина, а и е доста апетитна хапка масово за жените.
Рядко ревнувам, по-скоро се ядосвам, когато си мисля, че човекът ме лъже или се играят някакви игри, а това вече не е ревност. Но да се почувствам засегната или да се чувствам заплашена от някоя привлекателна жена, не. Имам доста завидно самочувствие, а за мен това е определящо за това дали ще си ревнив и до каква степен. А, когато добавим и здрави и добри взаимоотношения, ревността просто е като щипка сол или пипер, за вкус. До там.
Иначе обичам да ме ревнуват като всяка жена, дори не се сърдя, не се дразня. Но вече, когато се преминат границите, не мога дълго време да толелирам подобно поведение - то вече става въпрос за психически проблем в човека, а не проява на любов или страх.

Мечо, аз не те подценявам, просто не знам за кое по напред да пусна тема, а и едва ли някой може да ми помогне. Ако пусна моя тема, задължително ще се отбия предварително, за да подбутна хайката тука да удари по едно рамо.

Поздрави и лека вечер :)

Лоша

245.   Да бе, Лоша, ти и мейл щеше да пишеш, ама... :-)

Иначе за другото честно казано съм изненадан да прочета това от теб, но определено съм радостен :-)

Кубрат

246.   Всяко нещо си има граници. За мен е недопустимо да сваля мадами пред мен. Това е обидно, все едно ги предпочита, все едно аз съм някакво нищожество.

247.   Мнение: Всеки един човек ревнува, било то малко, или повечи.
Според мен, ревността е факт, който изразява положителност и отрицателност.
Положителност: Показва, че ти пука за този човек, че не ти е безразличен.
Отрицателност: Голям враг на любовта. Недоверчивост към половинката-от страх за изневяра. Също така, има хора които това им става фикс идея.
Формула: Никога не показвайте РЕВНОСТТА СИ към вашата половинка.
Поздрави:
^^^^ЛуДкАрКаТа^^^^

248.   246, ясно е, че си има граница, но при всеки границата е различна, дай да не влизаме в детайли, че темата ще стане безкрайна. Иначе съм съгласен, че да се забиват с друг/а пред тебе и особено пред общи познати е неприятно. Макар че да си призная един път на една Нова година се бях нафиркал доволно и направих тая простотия, е после след няколко години ми го върнаха обратно (не нарочно, така се случи), и оттогава не се е повтаряло и от двете страни.

Иначе какво съвпадение, точно снощи ми звънна жената да разправя, че некъв я зарибявал по скайп, питал дали "приемала гости". Те двамата отдавна си имаха заигравка по партита насам-натам, ама досега не беше предприемал конкретни действия, явно е останал на сухо сега. Че на всичко отгоре и вкъщи да идвал - бахти наглия тип майна. Поне да беше някой як пич, да си струва, ма той е де факто алкохолик и неописуем льольо (барманче - кво искаш).

И за да е пълна сапунката, на въпросния льольо бившата му е близка дружка с "мойта", и днеска тя е била на гости в нас, по съвсем друга причина, без да знае за тва от вчера. Мога да си представя като се съберат двете как ще го обсъждат...

Абе изобщо, веселбата е на макс. "Стъклен дом" ряпа да яде...

Кубрат

249.   Здравейте на всички от компанията :)
За мен едно двойно дълго кафе и минерална вода, а от мен музикалния фон, разбира се за този, който иска да си го дръпне. Снощи го създадох, а тази сутрин е вече в интернет
http://www. filebox1. com/Dance&ampHouse-mix-by-D. J. Carpenter-TORRENT-e64b671361e07e77a22c5c99f4372329553a0d72
Надявам се да допринеса за по добрата обстановка :)

250.   хаха Кубрат дръж здраво да не ти вземат жената, нищо че онзи е льольо. По принцип колкото и да имаш доверие и да вярваш, че тя или той не би изневерил/а, незаинтересоваността от наша страна към половинката ни и приемането на шега на такъв род откровения ги подтикваме сами към действие.

251.   250, къде съм казал, че не вярвам, че би го направила с него? И къде видя да съм незаинтересован? ! Напротив, приемам случката съвсем сериозно, и тя я приема насериозно, защото офертата си е сериозна. По принцип нямам проблем да се забива чат-пат с тоя и оня, конкретно с тоя ще ме е яд, щото го знам, че е говно като човек...

А иначе жена не се "държи здраво" като я ограничаваш кво да прави и я следиш непрекъснато. Поне при моята не работи по тоя начин, а и при мене също (от нейна гледна точка).

Кубрат

252.   гледам тая тема се изчерпа, а ся да ви видим за абортите какво смятате

БеЛиЯ МеЧоК

253.   Защо все такива теми се обсъждат тук? Изневери, аборти? Дайте нещо по-весело?

Snowman

201-250 от 388