Споделена история от Други

На кафе и сладки приказки
Здравейте на всички потребители на сайта!
Имам идея, която с ваше участие може да се превърне в реалност. Всеки, който има желание нека се присъедини тук в моето виртуално кафене! Може да обсъждаме всякакви теми, може да поклюкарстваме, да си изразим просто настроението... В този хубав понеделник нека ни тръгне на слука, с чаша кафе и сладкиш, разбира се виртуално. Представете си нашето кафене, то не е илюзия, щом има истински хора, които седят пред компютрите си и искат да общуват. Нека всеки се чувства добре дошъл, нека всеки напише как се чувства и какво прави. Нека има приятелство, шеги, всичко, което бихте искали да кажете може да го сторите. Просто достатъчно сме чели за отчаяни и самотни хора, за несподелена любов и болки...
Искрено ваша: Lady Lora

Коментари

351-388 от 388

356.   Четвърти ден ме оставихте да пия кафе сама. Всички избягахте. Хаиде де черпя ви по едно хубаво кафе и към него Tryth Hurts "Addictive". И може да разкажете какво ви е случило през тези дни.
Маги

357.   Може да имат работа хората. Аз съм си тука, но пак никой не пише(освен теб де). При мен, нищо интересно. Meждувременно черпя едно кафе и те поздравявам с това http://www. youtube. com/watch? v=CXTKobH98DA

358.   Ех, ама виртуално всички сте много щедри и раздавате кафета на поразия :-)

Маги, колегата над мене е прав, за съжаление последните дни имах доста задачи и нямах никакво време, а и като гледам се очертава в близко бъдеще да продължи да е така. Поглеждам чат-пат тука, но невинаги имам време да отговоря смислено. Не се чувствай изоставена, мислено сме с теб :-) Може би повече, отколкото си мислиш ;-)

За фон: Blackstreet - No Diggity

И за разнообразия тоя път няма да почерпя кафе :-P

Кубрат

359.   ... Кубрат, смяна ли има в паролата... ЗАРА

360.   О, Зара е дошла да ни види в кафенето :-)

Не съм сигурен за каква парола говориш, но ако е тази, за която си мисля - няма промяна или поне не от мене.

Или това беше някакво кодирано послание, което съм твърде тъп да зацепя? :-)

Кубрат

361.   Има ли някой тук :)

362.   Здравейте приятели как сте?
Черпя ви едно кафе!
Поздрави!
ЛуДкАрКаТа

363.   Сега пък вие ме оставихте 5 дена сам да пия кайве. Добре, че вчера дойде Лударката за малко...

Ко стана, писна ли ви? Аз мислех скоро да пусна процедурно предложение, като направим 400 коментара да отворим нова тема, че тая стана много тромава за зареждане, а и началото никой не го чете така или иначе.

Ама като гледам май скоро няма да стигнем 400-те коментара...

Кубрат

364.   Доста време мина.. как сте, какво правите..
Лоша, къде си... добре ли си? ! :))
Кога ще се разходиме..

Мирослав

365.   Сори, Кубрат, но много работа напоследък. Днес се качих в таксито с двойно Лаваца. Черно, разбир се.

Кафето ме спасява. Двойно Лаваца, изпито под всякакъв предлог. Не мога и да спя напоследък от разни планове, от разни мисли, организации.
А.

366.   Обаче аз постоянно почти пиша, но всичките ме забравяте... Все ви поздравям с някоя и друга хубава песен, даже и кафенце, но никой не се сеща!!! Аз се оттеглям!!!

Snowman

367.   Ами щом ще пием кафе, по едно двойно за всички. Кой както го обича.
Кубрат, да видиш хубаво ли е да те оставят сам да пиеш кафе? Явно нещо кафеджиите избягаха. За фон J. Lo "Ain't it funny". Поздрави на всички.
Маги

368.   След кратка пауза, отново съм тук, ако някой ме помни въобще :D :D
Палав мечок

369.   Еха, малко да ви подбутне човек, и веднага се размърдвате всички :-)

А. не знам при вас какво е двойното. В БГ обичайното двойно кафе (в пластмасова чашшка от будка на улицата) ми е отровно силно. В заведение е ОК, но пък тогава двойно наведнъж ми идва много. Предпочитам две едно след друго, с малка пауза помежду. Иначе Лаваца и аз обичам, но напоследък съм минал на Сегафредо. Преди това имах период и на Далмайер.

Иначе и аз последните дни не моа да пръдна дето се вика от работа. Е освен днеска де - бяхме да кръчма с фирмата, преди малко се прибрах. Натопиха ме мене да плащам :-/ Аз ще си взема парите после от фирмата, ама все пак на 15 човека да платиш сметката си е леко вътрешно... А и всеки като знае, че плаща фирмата, поръчва от скъпото и по много...

Кубрат

370.   ... 368 може и да ти е чудно, но аз те помня.... ЗАРА

371.   Здравейте, как сте? :) Надявам се добре.. Виждам, че не сте писали много, явно не само аз нямам време вече.

Поздрави и целувки на всички

Лоша

372.   @ 370
ее, радвам се, ето един поздрав тогава - понеже не знам каква музика ти допада, пускам нещо универсално:

http://www. youtube. com/watch? v=pPuFZs3kAXg

Палав Мечок

373.   Кафето ви ли свърши? Всички избягахте, не е честно. Но нищо не се сърдя. По едно голямо от мен и разкажете нещо. да не си мълчим. Поздрави на всички.
Маги

374.   Ами Маги аз малко излязох от виртуалното кафе, защото тия дни съм по реални такива. После ще дойда пак...

Кубрат

375.   Хах, ще те чакаме с нетърпение. Щом си по реални кафета, пий едно и заради мен. Горчиво, без никакви примеси. Поздрави.
Маги

376.   Здравейте милички каксте?
Маги, не не си самичка.
При мен се случиха доста неща, отново емоции, имаше приключения. Най-новото е, че дъщерями ще си има брат или сестра.
Хайде кажете и ви нещо.
Да е по интересно черпя ви кафе.
Поздрави
~ЛуДкАрКаТа~

377.   Aми поздравления, Лудкарке, като разбереш да кажеш. Мерси за кафето и от мен по едно. А за фон J. Lo "No me ames".
Маги

378.   Здравейте кафеджии...
Хайде да пием по едно кафе.... аз черпя.
Кубрат, идеята да отворим друга тема ми хареса.
Искамисе, да пуснем тема която да е различна от всички останали, да е нещо интересно и забавно.
Аз имам някакви идеи, но искам първо вие да си кажете мнението.
Маги, и останалите какво ще кажете по въпроса?
Поздрави
~ЛуДкАрКаТа~

379.   Христос Возкресе!

Палав Мечок

380.   Празниците минаха, можем вече да пием пак кафе. Вероятно някои от вас ще имат нужда от шкембе и бира ама и кафе върши работа. По тоя повод за всички по едно двойно, а за фон Sting "Desert Rose". Целувки на всички.
Маги

381.   Благодаря за кафето :) И аз черпя по едно... с блокче шоколад в чашката :)

382.   ... 372 благодаря за поздрава, дори и универсален.... ;).. ЗАРА

383.   Моля, моля :) Тази сутрин кафето е от мен :)

Палав Мечок

384.   ... 383 сутрин....! ... къде ли ще да е тя.... :) аз ще откажа кафето, защото по обяд предпочитам нещо друго.... :)... ЗАРА

385.   ЗАРА, сутрин е относително понятие. Аз в момента (16:50) пия сутриешно кафе. Още не съм ял нищо за днес.

Кубрат

386.   .... Кубрат, явно само в 11 сутрин не пиеш кафе.... :)... ЗАРА

387.   А, Зара, в 11 сутрин пия... Ако съм станал в 10. Което ми коства неимоверни усилия...

Кубрат

388.   @ 384 - Е щом предпочиташ друго, то нека е по твой избор :)
Ето един поздрав за всички от тази тема:
http://silpol. tumblr. com/post/19849785542/make-coffee-not-war

Палав Мечок

389.   Стопли се и всички избягахте. Хайде по едно кафе от мен. Моето е горчиво, но вие си поръчайте както го обичате. За фон Hari Mata Hari "Bas Ti Ljepo Stoje Suze". Целувки на всички:Маги

390.   Един поздрав с нещо по-слънчево от времето тези дни: http://www.youtube.com/watch?v=hcm55lU9knw&feature=related

Кафенцетио е фредо - с бита сметана, или с мляко - на кой както му харесва :)

М.

391.   Здравейте на всички :) от мен също един поздрав за всички (част от моят труд) http://www.youtube.com/watch?v=nrhkV6qg-s8&feature=related
Да ви е сладко :)

392.   Къде сте? Какво прави те? :))
Лоша, къде си.. добре ли си? ! :))

Мирослав

393.   Здравейте приятели! Как сте?
Къде се изгубихте всички?
При мен има доста за разказване, има луди емоции, шантави екскурзии, и още много.
Хайде милички, да се развихрим малко. Като за начало кафето е от мен.
~ЛуДкАрКаТа~

351-388 от 388